Leden 2009

Tomb raider 3 The adventures of Lara Croft

31. ledna 2009 v 21:56 | Vilém |  TR 3 T.a.o.L.C.
Mé hodnocení 65 % ze 100 %
Před několika tisíci lety dopadl na Zem meteorit.Rozletěl se na 4 kusy.Lara Croft se vydává prozkoumat staré ruiny v jungli.Při své výpravě podká jakého-si divného chlápka.Při svý výpravě nalezne jeden,ze 4 kusů meteoritu.O něco později znovu podká znovu toho divného chlápka.Jmenuje se Tony.Ten prozkoumá meteorit a dává Laře přečíst deník.Lara se zde dozvídá více o meteoritech.Dr.Willard si najímá Laru aby mu meteory našla.Poté s Tonym vyvezou Laru na moře.Lara pátrá dále po artefactech.Lara se také dostane do Anglie.Zde se setká s kultem Zatracenci.Zde se dozvídá že že jaká-si Sophia Leigh získala artefact a snaží se s ním vyrobit pramen mládí.Jenomže Sophia to testovala právě na těchto lidech.Z hlavního z kultu se stala zrůda.Lara o něco později Sophii najde a chce jí artefact sebrat,aby se už nic nestalo.Ale Sophia si nedá říct.Lara jí o pár okamžiků vyřídí.Lara nyní odlétá na Antarktidu a zde se setkává s Dr.Willardem.Markuse ale kameny začali ovládat.Willard Laře sebere kameny a jde spáchat rituál nesmrtelnosti.Ale něco se pokazí a z Tonyho se stane gigantický pavouk.Lara ho zabije tím,že mu sebere šutry.Na konec lara odlétá i s kameny domů.
Video:


Pozor má to pokračování.Lara zjistí že je ještě pátý kámen a chce ho do sbírky. Prozkoumává Willardovi laborky a taky se sedká s Sophii.Víc nevím.Díl pokračování se jmenuje TR The lost artefact.

DIPLOM PRO DAŇKA

31. ledna 2009 v 21:19 | Dr. Willard |  pro sb

DOUFÁM ŽE SE TI BUDE LÍBIT.


Tomb raider Chronicles

30. ledna 2009 v 21:15 | Vilém |  TR 5 CH
Mé hodnocení:75 % ze 100 %
Lar je stále pohřešována.Lařini přátelé vspomínají na Laru.Lara v této hře nalezne Artefactů hned několik.Kámen mudrců,Spear of Destiny,a artefact známý ze 4 dílu Iriss.Na konci je vidět jak von Croy najde Lařin batoh. Mě to taky tak připadalo. Jenže pro někoho kdo neumí anglicky tak jako já, to tak vypadá.Jenže ve skutečnost pak prý zvolá.Našli jsme jí!

Video:

V srdci našem žije do dnes.

Lara Croft Tomb Raider 4 The lost reviletion

30. ledna 2009 v 20:40 | Vilém |  TR 4 T.l.r.
Mé hodnocení:95 % ze 100 %
Lara se vydává po stopách svého učitele Vernera von Croye,který zůstal uvězněn v Kambodži.
Lara si myslí že je mrtev,ale von Croy jí stále pronásleduje a je proti ní.Do Von Croye totiž vstoupil zlý bůh Setuh.Lara procestuje celý Egypt aby našla prastaré artefacty které kdysi dávno patřili Horovi.Lara si myslí že,když oživí boha Hora,tak že Setuh opustí von Croyovo tělo.Lara tedy oživí Hora jenže,Horus je nyní proti ní.Celá pyramida se bortí,a Lara utíká pryč.U východu stojí profesor Werner von Croy a podává Laře pomocnou ruku.Lara mu však nedůvšřuje a jeho ruky se nechytá.Pyramida se náhle zasypala.Lara je považována za mrtvou.
A co se stalo s Larou?

Lara Croft Tomb Raider 2

30. ledna 2009 v 12:12 | Vilém |  TR 2

Mé hodnocení:80%ze 100%

Lara Croft se rozhodla že najde dračí dýku,kterou když se člověk probodne stane se z něj drak.Lara jí ale nechce zneužít.Chce to pro to aby to nikdo neudělal a neprudil tak jiné lidi.N druhé straně ale stojí Marco Bartoli který chce dýku zneužít.Narco dýku zneužije a Laře nezbývá nic jiného než Marca jako draka přemoci.Zbytek Bartliovců chce ale dýku zpátky tak se Lary musí ve svém domě vypořádat se zbytkem nepřátel.

Video:


No jo,stále super!Že?

Lara Croft Tomb Raider 1

30. ledna 2009 v 11:57 | Vilém |  TR 1

Mé hodnocení 90 % ze 100 %

První dobrodruždtví Lary Croft vyšlo roku 1996.Laru si najímá jakási Jaquline.Pověřuje jí úkolem najít Prastaré artefacty které patřily bohyni Natle.Vše probáhá v klidu,jenže Lara zjišťuje že na ní Jeaquline ušila boudu.Lara zjišťuje že Jeaqline je ve skutečnosti samotná bohyně bez moci.Natla chce tyto přesměty k rytuálu po kterém může získat zpět své síly a vytvořit novou populaci protože lidé jí přídou zaostalí.Lara nakonec přmůže Natlu a tím jí zabrání toto udělat


Lara Croft je prostě super!