Tomb raider 3 The adventures of Lara Croft

31. ledna 2009 v 21:56 | Vilém |  TR 3 T.a.o.L.C.
Mé hodnocení 65 % ze 100 %
Před několika tisíci lety dopadl na Zem meteorit.Rozletěl se na 4 kusy.Lara Croft se vydává prozkoumat staré ruiny v jungli.Při své výpravě podká jakého-si divného chlápka.Při svý výpravě nalezne jeden,ze 4 kusů meteoritu.O něco později znovu podká znovu toho divného chlápka.Jmenuje se Tony.Ten prozkoumá meteorit a dává Laře přečíst deník.Lara se zde dozvídá více o meteoritech.Dr.Willard si najímá Laru aby mu meteory našla.Poté s Tonym vyvezou Laru na moře.Lara pátrá dále po artefactech.Lara se také dostane do Anglie.Zde se setká s kultem Zatracenci.Zde se dozvídá že že jaká-si Sophia Leigh získala artefact a snaží se s ním vyrobit pramen mládí.Jenomže Sophia to testovala právě na těchto lidech.Z hlavního z kultu se stala zrůda.Lara o něco později Sophii najde a chce jí artefact sebrat,aby se už nic nestalo.Ale Sophia si nedá říct.Lara jí o pár okamžiků vyřídí.Lara nyní odlétá na Antarktidu a zde se setkává s Dr.Willardem.Markuse ale kameny začali ovládat.Willard Laře sebere kameny a jde spáchat rituál nesmrtelnosti.Ale něco se pokazí a z Tonyho se stane gigantický pavouk.Lara ho zabije tím,že mu sebere šutry.Na konec lara odlétá i s kameny domů.
Video:


Pozor má to pokračování.Lara zjistí že je ještě pátý kámen a chce ho do sbírky. Prozkoumává Willardovi laborky a taky se sedká s Sophii.Víc nevím.Díl pokračování se jmenuje TR The lost artefact.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Charlie Charlie | Web | 3. února 2009 v 19:25 | Reagovat

Ahoj, jsem z blogu LaraHCroft.blog.cz... Dík za komentáře, oceňuji každý příspěvek:) Chtěla jsem se zeptat - vidím to tak jen já, nebo máš doopravdy tak velké písmo? Mám trošku potíže se zobrazováním tvého blogu.

2 Daněk Daněk | Web | 6. února 2009 v 14:10 | Reagovat

né,opravdu je to velké písmo....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama