Červen 2009

Ikonka pro Bebe

30. června 2009 v 22:46 | Vilém |  Diplomy
Tak doufám že se aspoň trochu líbí.

Diplomek pro Bebe

30. června 2009 v 21:49 | Vilém |  Diplomy
Díky moc za ty smajlíky. Bez tebe bych to nedokázal.

Tak dost.

30. června 2009 v 21:42 | Vilém
Dračice pravdy už to začínáš trošku přehánět. Beru, má každý právo říct svůj názor. Ale to co si napsala o mé matce tak to si trošku přehnala. Já tvou matku ani tvého otce neurážím. Tak ty s tím také přestaň. Jak už jsem říkal, nelíbí se ti můj blog, nechoď sem. Je to to nejjednodušší co můžeš udělat.

Jak mám dát smajlíky na blog?

30. června 2009 v 12:30 | Vilém
Poradil by jste mi někdo jak dát smajlíky na blog? já vůbec nevím jak. Za radu díky

Druhý krok s Larou Croft

30. června 2009 v 12:02 | Vilém |  TR 2
vyvynul: Core disign
vydal: Eidos
název: Tomb raider II
rok vydání: 1997
Vydáno na: PS, PC
Pokaženo do- naštěstí do ničeho
hratelná postava: Lara Croft

Po dlouhé době

30. června 2009 v 11:55 | Vilém |  Novinky
Tak jsem po dlouhé době něco přidal na blog www.croftmanor.blog.cz Podívejte se. Někdo ten blog zná. Daněk tam dokonce dělal pozadí.

Lara první kroky

30. června 2009 v 1:18 | Vilém |  TR 1
Vyvynul- Core disign
Vydal- Eidos
Název- Tomb Raider
Rok vydání- 1996
Vydáno na- PS, PC.
Pokaženo do- Tr anniversary
Hratelná postava- Lara Croft

vyvrcholení třídění SB!

30. června 2009 v 0:22 | Vilém |  Novinky
Takže zůstává
Daněk
Natla
Kalak
Croftka a spol
Lagy Croft
WeskerPower
Lady Lara- Kubík
Amanda
Black Pearl
Lara ´s shadow
Anajfo
Larson
Zet
všechny moje blogy

Nezapsali se:
Lady Lara- Kubík- omluven důvod pozastavení blogu
Hanyshka- nevím proč se nezapsala. Mažu je to vůbec nejneaktivnější SB které jsem kdy měl
Zet- omluvena- něco jako pozastavení blogu
Ti co jsou omluveni budou ale muset až zase začnou psát napsat pár komentářů. Jinak mažu. Hanyshka nemá šanci se znovu zapsat prostě mažu.

Co je toto?

29. června 2009 v 17:38 | Vilém
Vy kreteni co mate proti Avril vždyť je super!!! Někdo ji ma třeba rád, tak byste ji neměli takhle urážet, vy ji vůbec neznáte, tak jak ji můžete pomlouvat!!!!:-(

[8] Dračice pravdy | 217-170-98-136.internetbox.cz (217.170.98.136) -

dnes 14:58

A navíc nesmrdí jako ti co jí pomlouvaj

[9] Dračice pravdy | 217-170-98-136.internetbox.cz (217.170.98.136) -
dnes 15:03

Jo a kdyby byla zrůda tak vypada asik jako vy a vy zpívat umíte?Že tady píšete že Avril neumí zpívat, tak jako jestli myslíte to vaše kdákání které připomína páření divokých prasat tak ha ha ha:D

[10] Dračice pravdy | 217-170-98-136.internetbox.cz (217.170.98.136)
dnes 15:04

a co se týče tohoto blogu je totálně out fujky!!

a co má být toto, jestli se můžu zeptat? Proč si to nenapsala do jednoho komentu?
Dobře. A teď mé vyjádření. Vcelku ubohé komentáře. Jak jsitě všichni vidíte, ubohost se dostavila. Je to jen vyjádření pocitů jisté zamindrákované, emo dívky která si potřebovala někde vylít zlost. Já se směji a směju se ti do obličeje Dračice pravdy. A mimochodem. Když je podle tebe můj blog špatný, tak ukaž svůj. Já chci vědět jestli je tvůj blog o něco lepší než můj. A jestli si myslíš, že jen kvůli tobě, tobě hysterické dívce která nemá ani vkus budu rušit své stránky, tak to jsi na velikém omylu.

Tomb raider The Angel of darkness příběh

29. června 2009 v 1:50
Lara obviněná z vraždy svého bývalého učitele, Wernera Von Croye, je Lara přinucena se skrývat. Sledujíce poznámky napsané v deníku Von Croyem, Lara spěchá, aby získala pět utajených maleb, dříve než tajná organizace, jejímž konečným cílem je světová nadvláda a nesmrtelnost, s pomocí starověké biblické rasy známé jako Nephilim.
Pieter Van Eckhardt je hlavní padouch hry Tomb Raider: Angel of Darkness. Obyčejný alchymista 15 století, který byl kontaktován za svého smrtelného života Nephilimem a uzavřel s ním krvavou dohodu výměnou za nesmrtelnost. Byl pověřen vytvořením mocné zbraně, známe jako Sanglyph (doslova 'krvavý-kámen'). Aby uchoval Sanglyph v bezpečí, rozdělil jej Eckhardt do pěti částí a schoval každou část za jednu z pěti maleb, které vytvořil.
Postupem času, v Eckhardtovi stále více rostla síla a moc, a nakonec ze skupiny známé jako Cabal, vybral čtyři jedince, které spojovala stejná touha, být nesmrtelný. Aby dosáhli této nesmrtelnosti, se Cabal připravoval vzkřísit an vyhynulou rasu známou jako Nephilim (the výsledek vztahů mezi padlými anděly a lidmi). Eckhardt věřil, že použitím Nephilim, by mohl dosáhnout nesmrtelnosti a nakonec, vládnout nadevším. Avšak, řád, který rozštěpil Řád templářů v 15 století nazývaný Lux Veritatis (Latinsky 'Světlo pravdy') byl schopen zhatit Eckhardtovy plány. Lux Veritatis získal tři starověké zbraně světla, nazývané Úlomky amuletu. Vedeni Bratrem Obscurou, je použili, aby zapečetili Eckhardta v hluboké jámě. pečeť na Eckhardtovi by mohla vydržet pouze, když se tři Úlomky amuletu spojí. Bratr Obscura, který zabavil pět maleb, které obsahovaly části Sanglyphu a přemaloval původní odporné kresby, novými náboženskými kresbami. Tyto byly ukryty po celé Evropě v místech známé pouze Lux Veritatis a byly pokřtěny jako Obscurovy obrazy. Byly vytvořeny kopie každé z nich a byly označovány jako Obscurovy rytiny. Každá rytina obsahuje zakódovanou mapu k místu s orginální malbou.
V roce 1945, se něco stalo a jedein ze střepů se oddělil od dalších dvou. Eckhardt unikl z jámy a slíbil pomstu Lux Veritatis, pak zakládá oživený Cabal mimo Prahu. Nový Cabal se stal oddaný k lovu jakýchkoliv členů Lux Veritatis. Eckhardtovi se také podařilo získat amulet od Lux Veritatis. Ukryl tyto střepy v jeho staré laboratoři, hluboko pod zemí, pod Strahovem, velitelstvím Cabalu. Eckhardt a Cabal se vydali znovu získat pět Obscurových obrazů, k tomu, aby získali Sanglyph. Než Lara pronikla do spiknutí, Cabal již získal tři z pěti obrazů. Eckhardt pak pronajal Wernera Von Croye, aby našel poslední dva; Von Croy se dozvěděl o umístění čtvrté malby, pod Louvre, z Obscurovych rytin, ale nikdy neinformoval Eckhardta. Von Croy pak chtěl požádat Laru Croft, aby mu pomáhala při nalezení obrazů, krátce před jeho vraždou.
Lara našla dva zbývající obrazy v Paříži a Praze, ačkoli je Eckhardt získal od ní před návratem do jeho staré laboratoře, kde začal s oživováním rasy Nephilim. Cabal získal poslední vzorek Nephilim z Turecka: tělo Nephilim, které bylo pojmenované " Sleeper". Během závěrečné konfrontace s Larou, začíná Eckhardt proces oživování Sleepera. Bojuje s Larou používajíce Sanglyph, ale nakonec je zabit Karlem, jeho pravou rukou, který bodá Eckhardta třetím střepem amuletu. Karel zjistil že, je sám posledním žijícím Nephilimem, a že všichni lidé kteří pomohli Laře, zemřeli jeho rukou proto, aby unikli zničení Sleeperem. On pak nabízí Larě šanci připojit se k němu v jeho zmrtvýchvstání. Lara odmítá, a rozhodne se vše ukončit použitím Sanglyphu na Sleepera, čímž zničí jeho i Karla.
zdroj- wiki

Nějak nestíhám

29. června 2009 v 1:34 | Vilém |  Omluvy za nepřítomnost atd.
Tak jak už jste jistě zpozorovali tak nestíhám. Dokonce ani neobíhám S.B. Prostě je nedostatek času. Chápu teď si asi každej řeknete, Jsou prázdniny tak proč by neměl čas? No tak prostě nemám. Dávám dohromady pár věcí které jsem nestihl když byla škola a byl jsem tady. a také si chci odpočinout. Vždyť jsem také jen člověk a ne robot číslo 5. xD No ale nebojte se nekončím. Jen mírně pozastavuju ale budou přibývat články. Dokonce budu i obíhat.

Tříděněí končí koncem měsíce

26. června 2009 v 21:46 | Vilém |  Novinky
Tak TŘÍDĚMÍ končí koncem měsíce. Omluvena je jen Zet která má omluvu na blogu. Protože já svá SB narozdíl od někoho obíhám. A to jich mám docela dost. Takže 30. kočí třídění zapište se nebo vás smažu!

vaše ignorace článků.....

26. června 2009 v 21:39 | Vilém
Vaše ignorace článků které nejsou o Laře mě už dost vytáčí. Dávám si s tím práci jako kdybych to dělal o Laře tak nechápu, proč to nikdo nemůže ocenit? Jo a mažu taková SB která hodnotí jen články o Laře a IGNORUJOU ty ostatní. Je to dost ubohé se takhle chovat!


No a teď menší propagace xD

25. června 2009 v 12:09 | Vilém |  Speed Metal
Tak a teď naopak něco hezkého. Té krávy už bylo dost i když to byl jen jeden obrázek musel jsem ho smazat z kompu dřívnež by mi ho nakazila popem xD ale tot si tam nechávám..........
tak a teď Debustrol xD

Resident evil Code Veronica X pár obrázků

25. června 2009 v 11:50 | Vilém |  Resident evil Code Veronica X

Tak tady mám pro vás pár obrázků RECVX. Hra je moc hezká ale taky dost těžká.

Silent Hill homecoming

25. června 2009 v 11:42 | Vilém |  Silent Hill 5
Moje momentálně nejoblíbenější hra. no tak to je ona. No není rostomilá?

VÝZVA

24. června 2009 v 13:35 | Vilém |  Novinky

VÝZVA PRO MÁ S.B. KDO SE NEZAPÍŠE DO KONCE MĚSÍCE TOHO MAŽU.NRZAPSALO SE VÁS DOST. OPRAVDU MĚ TO BUDE MRZET ALE CO NADĚLÁM TAK SE TEDA ZAPIŠTE MÁTE TO I V HORNÍM VOLITELNÉM BOXU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


špatná zpráva Pro Hanyshku

24. června 2009 v 13:28 | Vilém |  Novinky
Hanyshko. Chtěl jsem ti říct, že je třídění SB které koncem tohoto měsíce končí a ty jsi se zatím ani nezapsala. Pokud se nezapíšeš tak tě smažu. Navíc jsi neaktivní vůbec nepíšeš články a na můj blog nechodíš.

Smrdíš jako prase

23. června 2009 v 18:17 | Vilém |  Parodie
xD