Září 2009

Sonb 1 kolo

12. září 2009 v 12:48 | Vilém |  SONB
Sonb začal o jeden dn dříve, ale na jiném blogu. Na navazujícím blogu www.laras-angel.blog.cz. Tímto bych vám také chtěl oznámit, že odedneška budu pokračovat na tomto novém blogu. Tento blog tedy nechávám protože zde jsou nějaké informace, ale už je zaplněný. Tak já tedy jdu. ahoj na novém blogísu :-)

Stěhování blogu

6. září 2009 v 18:59 | Vilém |  Novinky
Tak se pomalu ale jistě stěhuju na jiný blog. na ten nový krásný od Daňka. Tady to už upadá. Do konce příštího týdne uvedu do chodu nový blog který bude pokračovat na tento. Budou tam základní informace z tohoto blogu. Tedy informace od prvního dílu Tr do šestého. Info o nových dílech dělat nebudu protože se mi tyto díly nelíbí. Ale blog nebude jen o Tr ale i o Resident evil o mé milované muzice atd.

Vtipná bublina

6. září 2009 v 11:35 | Vilém
Doplňte vtipnou bublinku do příští neděle. ten kdo bude mít nejvtipnější bublinu tak dostane animačku

Nový blog

6. září 2009 v 11:17 | Vilém |  Novinky
Tak Daněk mi udělal nový blog kam se brzo přestěhuji protože u tohoto blogu mám plnou paměť s obrázky. blog se nachází na: www.laras-angels.blog.cz Tak se těšte. Brzo se tam přemístím a budu zase pokračovat. Blog bude úplně volně navazovat na tento.

**TŘÍDĚNÍ**

6. září 2009 v 0:11 | Vilém
TŘÍDĚNÍ SB JE VYHLÁŠENO, PROTOŽE TU NIKDO NEPÍŠETE KOMENTÁŘE. A JÁ PAK NEVÍM JESTLI NĚKDO OBÍHÁ NEBO NE. TO MI MŮŽE ŘÍCT NSPRODŚTO KAŽDÝ ŽE OBÍHÁ SB. KDO SE NENAPÍŠE DO KONCE MĚSÍCE TAK HO SMAŽU A UŽ SI HO NIKDY NEPŘIDÁM.

Bleskovka

6. září 2009 v 0:07 | Vilém |  Bleskovky
Jako vždy 10 otázek
1)Jakou má výzbroj má Lara Croft v 1 díle?
2)Jaké má Lara na svém panství hudební nástroje? min.2
3)Co se ti nelíbí na Tr od Crystal dinamic?
4)V jakém díle používá Lara €- eura?
5)S kým se Lara utká v Tr2 na konci?
6)Jak se nazývá velmi účiná bubínková zbraň známá z Tr5 z první části?
7)V jakých dílech můžeme vidět nezletilou Laru?
8)Když vymysleli debilní příběh o Lařině rodině, kohó ze svých spolužáků Lara potkává v první části o tom, jak Lara strašně pracně hledá svou mrtvou matku?
9)Jak se jmenuje Lařin přítel světlé pleti?
10)Jak se jmenuje Lařin přítel tmavé pleti?
11- dodatek)Co na diplom- předem upozorňuju že AVril ani Hanah Montanu nesháním! Stačí mi že to vidím každý den ve škole! Myslím jako hru jakou tam chcete.
Jo a je to moderované takže od sebe nemůžete opisovat.

Sonb přihlášky

5. září 2009 v 21:09 | Vilém |  SONB
čáves lidi. jelkož je víkend tak jsem se rozhodl uspořádat sonbík. a jelikož jsem ho dlouho nedělal, tak bych to chtěl rozjed ve velkém stylu. Takže přihlášky beru do řekněme příští soboty a v neděli se to rozjede. Jako odměnu udělám ikonku, animačku a diplomek. vyhrává jen jeden. přihlásit se může každý, kdo má blog. Tak se přihlaste pokud možno co nejdříve.

Povídka o hovnu

3. září 2009 v 14:04 | Vilém |  Povídky
Tak Lara opět odjela na jednu ze svých cest. Ostatní včetně nového sluhy Jamese. WInston dal totiž výpověď. Lara mu už druhý měsíc nedala výplatu. Všicjni na Croft manoru měli vegáč. Všichni nic nedělali i přes to že jim Lara dala několik úkolů. V tom najednou Alistera napadlo: Co takhle udělat mejdan? Zip se zeptal: Kdy ta megera dorazí? Zítra v 10. Odpověděl James. Zipa pak dodal: Jo. uděláme mejdan. ALister hned běžel k telefonu a volal kurvy. Zip šel obstarat muziku a James šel nasbírat marihuanu kterou ve vekém pěstoval ve sklepě. V 6 večer se všichni sešli. Hrála tam muzika a kurvy se lepily na naše hrdiny. Na Jamese se vrhla jedna obvzlášť vyvynutá pichna. Tomu postaršímu pánovi se cosi hnulo v kalhotech a Zip se málem pochcal smíchy. Potom si vlezli do výřivky a pustili si péčko.´James připravil dýmku s marjánou a pak jí poslal do kola. No a jak tak koukali na to péčko, tak jak ta marihuana působí na lidi zvláštním účinkem tak to dopadlo tak že jim ty kurvy daly zadara! Když se pořádně vytento ve výřivce tak vylezli a vypily co se dalo. Pak se jedna z pichen podívala na obrázek a zeptala se: Co to je na tpm obrázku za semetryku? Alister se začal tlemit a odpověděl: To je paní domu. Najednou se ozval zvonek. James šel otevřít a za dveřmi byl Brichta. řekl: Ty vole to tady děláte mejdan a mě nepozvete jo? Potom vlez dovnitř a začalo se zase chlastat. Když měl Aleš něco upito, tak si to tam rozdal s jednou kurvou na pohovce. Alistera zase jedna kouřila na schodech a Zip se díval na péčko a cucal se s tou poslední. Jenže v tom tam vpálila Lara. Vše utichlo a vše se otočilo směrem ke dveřím. Lara se zamračila a zahulákala: Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!
Aleš se tak lekl až se z toho posral Ty 4 kurvy vysmáté odešly a Brichta se vysmrděl pryč. Lara vydechla a začala křičet. Když dokřičela přišla hrozně nadržená Natla která to chtěla a hrozně moc. Když vyslovila své přání tak se Lara znovu nadechla a vydechla s výkřikem: Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Natla odletěla ale napálkovala to do stromu. Lara jí tam nechala ležet a šla si to vyřídit s klukama. kluci dostali 14 dní zaracha a Lara si šla dát bublinkovou lázeň. xD

Návrat

2. září 2009 v 13:25 | Vilém |  Ostatní
Tak jsem se rozhodl sem po večerechyklý a tak si nechci omezeně přidávat nějaké články. Prostě sem tu byl zvyklý a odvyknout si to nechci. Ale budu sem přidávat jen večer. Tak se těšte. Teda jen vy komu se můj blog líbí.