Leden 2010

Mastres Hammer se vrací

30. ledna 2010 v 11:15 | Dr.Willard |  Black Metal
Už podle názvu, je to jasné. Legendární Black-Metalová skupina Masters Hammer, která před lety ukončila svou hudební činnost, se opšt rozhodla nahrát album. A to ve složení

František Štrom

Necrocock

Vlasta Voral

Monster

SilentHell


Dá se říct, že je to stará sestava Masters Hammer kromě bubeníka Valenty. Bicí byly bohužel nahrány automatem. Dá se říct, že muzikálně je album perfektní. Ale skupina odstoupila od statanských textů, a přestoupila k textům hospodksého ražení. Což není nic na mě. Ale jdeme dál. Když jsem pominul ty texty, a vcítil se spíše do kytar a do zabarvení Štromova hlasu. Kupodivu bicí automat zněl docela věrohodně. Celé album bylo docela dobré. Až na předělávku Jámy pekel ze staršího alba. Ta bohužel tak skvěle nezněla. Ale vraťme se zpět k samotnému zvuku alba. Zvuk je mnohem dokonalejší než např. album "Rituál". Sice k Black-Metalu ta dokonalost tolik nepatří, ale budiž. Pokud jde o ty bicí, neznalý posluchač by možná ani nepoznal, že se jedná o automat. Na závěr je tu malá ochutnávka

Moje vysvědčení za pololetí

29. ledna 2010 v 8:28 | Dr.Willard |  Něco o mě
Das ist hrůza, jak včera poznamenala naše učitelka na matiku, která nám rozdávala vysvědčení.
Mám trojku z hudebky, což mě jako muzikanta nasralo. Prý že teorii mám špatnou, a že prý neumím zpIvat. Hmm neumím. Ale jak na to přišla, když jsem za celý rok ani jednou nekvák. No je možné že viděla starý záznam kde hraju a zpívám se skupinou THE LIVING DEATH. Ale tak jako co? To jsem měl do Thrash- Metalu strkat operní zpěv? No nic no. Zapoměl jsem na ČJ tak jsem ho flák až na konec. Z Dějku mám 4 protože naše úča zadá práci, a jde žrát dortíky do kabinetu. Hmm si asi myslí, že tu práce někdo uděláme dobře bez výkladu.

Chování
velmi dobré
Anglický jazyk
dobrý
Matematika
dobrý
Dějepis
dostatečný
Zeměpis
chvalitebný
Přírodopis
dobrý
Fyzika
dobrý
Chemie
chvalitebný
Výchova k občanství
chvalitebný
Výchova ke zdraví
výborný
Hudební výchova
dobrý
Výtvarná výchova
výborný
Pracovní činnosti
výborný
Tělesná výchova
výborný
Německý jazyk
dobrý
*Český jazyk a literatura
dobrý

King diamond obrázky

27. ledna 2010 v 14:49 | Dr.Willard |  Dark Metal

V Krleš nastává změna

22. ledna 2010 v 12:14 | Dr.Willard |  Speed Metal
Takže někdo už to možná ví, někdo možná ne. Ve skupině Krleš nastává menší změna. Zpěvačka Lucka odchází dělat jinou muziku, a tak na post zpěvačky přichází Saša Potměšilová. Tuto osobu jsem si trošku proklepl. Zpívala ve skupině Bumerang. Je to zábavová kapela. myslím si, že podle výkonu jaký dala do tanečních písní, má na víc. Myslím že do Krleš skvěle zapadne. Ono jak už je známo, Krleš si vždy vybírali zpěvačku podobného ražení. A zde je fotka, aby jste se mohli alespoň podívat jak Saša vipadá. Přeju ti Sašo, hodně úspěchů v nové kapele.

New Disign

21. ledna 2010 v 20:01 | Dr.Willard |  Novinky
Název zní: Nový disign! Vytvořil jsem nový disign. Nevím, komu se bude jak líbit. U mě vypadá asi takto.
záleží na to, jaký máte monitor. Možná že vám v rohu bude drhnout ta lebka, ale na mém pc vypadá skvěle, takže kdybych zjistil že na jiném pc to vypadá nějak zle, tak to taky na jiném pc předělám. (na bednách z 18. století které máme ve škole.

Pach krve

20. ledna 2010 v 13:35 | Dr.Willard |  Hodnocení Filmů

Název: Pach krve

Režie: Rob Schmidt

Žánr: Horor, Thriller, Komedie

Hrají: Eliza Dushku, Jeremi Sisto, Emmanuelle Chriqui, Desmond Harrington, Lindy Booth, Kevin Zegers, Julian Richings, Ted Clark, Garry Robbins

Mé hodnocení: 65%

Chris který se rozhodl, zkrátit si cestu přes les, se srazí se skupinou výletníků. Společně se rozhodnou najít pomoc, ale místo pomoci se střetnou s rodinou odporných mutantů kteří touží po čerstvém mase. A co budou mít k večeři dnes, když v celém lese není žádná zvěř? Kdo tuto výpravu přežije, a kdo ne?

Možná?

20. ledna 2010 v 1:04 | Dr.Willard |  Novinky
Možná že tu zavedu novu činoost blogu. Hodnocení filmů. Ano. Poslední dobou se opět vracím k filmům. Během těchto tří dnů, jsem zkoukl všechny tři Pachy krve. Takže bych rád začal těmito filmy. Samozřejmě, jsem hodně přes hudbu, takže jjaké filmy by jste ode mě očekávali že? xD Pokud jde o filmy, tak prý moc vkus nemám. :D No tak uvidíme. Dneska začnu.

Pro skalní hráče SH

18. ledna 2010 v 23:05 | Dr.Willard |  Silent Hill 2
Nikdo jiný než hráči SH to asi nepochopí xD

Statistika návštěvnosti FUJ!

18. ledna 2010 v 22:43 | Dr.Willard |  Novinky
Pondeli: 19
Utery: 6
Streda: 6
Ctvrtek: 7
Patek: 6
Sobota: 10
Nedele: 41

Celkem: 95

Když jsem tato čísla viděl, myslel jsem že se mi to jenom zdá!

Kdo to je?

18. ledna 2010 v 13:10 | Dr.Willard |  Soutěžky za diplomky i bez
Otázka zní: Kdo to je?
Vítěz je jen jeden. Na diplom dostane..... to nechte na mě xD

Děkuji za 4000 návštěv

17. ledna 2010 v 16:41 | Dr.Willard |  Ostatní
Páni. je to opravdu tak! Mám 4000 návštěv. Všem moc děkuji za návštěvy. DOufám že se vám tu líbí, a že se sem rádi vracíte.

Nekonečný příběh 2

17. ledna 2010 v 11:15 | Dr.Willard |  Nekonečný příběh
A je tu další nekonečný příběh. V příběhu používejte jakýkoliv námět, a pokud možno se věnujte hře Silent Hill Resident evil a Tomb raider.
Můžete tam také uvést nějaké hudebníky. Ale prosím ás o jedno. NESTRKEJTE MK TAM AVRIL LAVIGNE A PINK! Jsem totiž jejich odpůrce a tak nechci aby mi s tím někdo znesvětil stránky. Vulgarity jsou ale dovolené xD Takže se pustme do práce.

Lara se pomalu probouzela. Ležela v kaluži. Byla v nějaké podivné jeskyni. Lara vstala, a chytla se za hlavu. n zemi ležela jedna její pistole. Druhou měla v pouidře. Sebrala jí a rozhlédla se po jeskyni. Nikde nic. Tak šla dál, a hledala východ. Náhle zaslechla výkřik. Byla to nějaká dívka nebo žena.

To ten den ale krásně začíná, že?

17. ledna 2010 v 10:09 | Dr.Willard |  Ostatní
To ten den ale začíná! Ráno jsem měl jet do Boleslavi. Obvykle ale nesnídám. Dnes jsem si výjmečně namazal rohlík. No ale nějak jsem si neuvědomil že mi za devět minut jede Bus. Ani jsem nedojedl zahodil jsem rohlík a makal jsem na bus. Sotva jsem dobíhal, a bus mi před míma očima ujížděl. Kdyby ten kokot nedělal že mě nevidí! Tak jdu vzteky bez sebe domů, strkám klíč do zámku a najednou:"KŘUPIKŘUP" a jak tak koukám, v ruce mi zůstal kousek klíče. To už ale mé chabé nervičky neustály a začal jsem s plna hrdla nadávat. Nakonec jsem do dveří ve vzteku kopl, a ony povolily. Vbjehl jsem do bytu, popadl jsem kleště a jehlu a šel jsem pááčit klíč ze zámku. Všechno by proběhlo hladce, jenže to by mi nesměla prdnout i ta POSRANÁ jehla! Ne že bych byl tak nešikovný, ale ta jehla měla kolikrát i co dělat, aby mi prošila džíny a neohla se. V tu chvíli už jsem nezadržoval smích, zlost i smutek zároveň xD začal jsem tak strašně sprostě nadávat, že to asi slyšela celá ulice. Jenže jsem si v tom všem vzteku a tak podobně všiml, že se mi povedlo ten klíč mírně vyšťourat ze zámku. Tak jsem toho využil, popadl jsem kombinačky a vytáhl ho ven. Potom jsem šel domů, vyslechl jsem si nějaké ty kecy xD a začal jsem psát tento článek. No a právě teď ho zakončuji.

Mercyful Fate The Witches Dance

16. ledna 2010 v 23:37 | Dr.Willard |  Dark Metal
Just like a demon's eye
The moon was dancing on the blackened sky
In my sleep nothing is real,
dreaming... I'm dreaming
I can feel the shadows lurking
I can feel them closing in
I can hear their evil chanting
This is not a dream for a king
Chorus:
Dancing the Witche's
Dance... Dancing the Dance
Dancing the Witche's
Dance... Dancing the Dance
Cold hands, leading the way
Through the woods and into the night
Outside nothing is real,
dreaming... I'm dreaming
I can see a fire burning
Hooded shapes are all around
I can see a throne of silver

Thirteen we are in all
Chorus
Before the Goat Of Mendes... We
all must take our turn
Into the magic circle... Where
still the fire burns
We're spinning round and round...
Until one takes a fall
The fallen one will not return,
the fallen one must burn
Solo: D
Just like a demon's eye
The moon is dancing on the blackened sky
I'm awake but nothing is real
Dreaming... Not dreaming
I can feel the shadows lurking
I can feel them closing in
I can hear their evil chanting
This is not a dream at all
Chorus
I wish this was only a dream... A dream
Within a dream
Solo: S/D
Dancing the Witche's Dance
Dancing till Death

Pozastavení a důvod.

14. ledna 2010 v 16:54 | Dr. Willard
Takže pozastavuji blog zhruba do konce měsíce. Musím se také starat o blogy které mám na starost. To znamená, že zaskakuji za Lagy Croft a pomáhám Daˇˇnkovi. Daˇˇnku nevím, ale asi u tebe budumuset do konce měsíce zkončit.

Tvorba v XNA

10. ledna 2010 v 23:05 | Dr.Willard |  XNA Lara tvorby

Zdá se že už blog začal trošku spolupracovat

9. ledna 2010 v 0:31 | Dr.Willard |  Novinky
Určitě jste si všimli nového disignu. někomu se líbí, někomu se nelíbí (to máte blbý) mě se prostě líbí. Rozhodně lepší než ta vánoční šaškárna která tu na svátky. Chci se Vám všem omluvit za to, že moc neobíhám, a že ani moc nepíšu články. Já prostě nemám čas. Daňkovi se omlouvám, že na náš blog moc článků taky nepřibývá. Já totiž s býdou stíhám své Povinosti.

BLOG CZ ZASE DĚLÁ PÍČOVINY

5. ledna 2010 v 20:46 | Dr.Willard
0Takže blog cz zase dělá píčoviny! Ti kokoti zase něco posrali, takže to znamená, že zase nejdou vkládat obrázky! Pro administrátory blog.cz! Jděte s těma vašima píčovinama už do prdele kurva! Pěkně mě serete! Já se tu pokouším udělat hezký disign, vložit ho sem ale to neeeeee vy mi jen napíšete tohle:CHYBA: Originální obrázek se nepodařilo zkopírovat do jeho cílovéhoumístění.
Tak s tím laskavě něco udělejte! Omlouvám se všem, i když nemám za co že tu nebudu přidávat žádné obrázky. A také se omlouvám vám co můj blog navštěvujete za tu vulgaritu. Ale pro vás, admnistrátoři: FUCK YOU, YOU FUCKING MOTHERFUCKER!

Blog je v rekonstrukci

5. ledna 2010 v 20:09 | Dr.Willard |  Ostatní
Takže jak jistě víte, na Tři krále se má sundávat vánoční výzdoba. Takže u mě to bude jinak. U mě už na tři krále bude nový disign

Zase jsem si hrál

4. ledna 2010 v 19:16 | Dr.Willard |  Moje tvorby v PF