Březen 2010

►►►TŘÍDĚNÍ SB◄◄◄

29. března 2010 v 21:42 | Dr.Willard |  Ostatní
Takže aby jste se už konečně vzpamatovali, vyhlašuji třídění!!!!!! Kdo se nezapíše, nemilosrdně mažu. Zapisují se samozřejmě všichni!!!!!!!!! Já tu ze sebe nenechám dělat debila! Výmluvy jako já nevěděl/a že bylo třídění mě nezajímá!!!!!! Máte obíhat!!!! jak je možné, že já můžu obíhat skoro deně, a mám teba sb, které mě nenavštívilo od té doby co jsme se stali přáteli???????? Takže dost kecání. Máte čas 10 dnů.
►►►KDO SE NEZAPÍŠE LETÍ◄◄◄


Statistika minulý týden

29. března 2010 v 9:30 | Dr. Willard |  Ostatní
Tak toto je už vážně moc i na mě. Statistika návštěvnosti za minulý týden!!!!!!!!!! A sobota je vůůůůůbec nejlepší!!!! :-( Pondeli: 13 Utery: 9 Streda: 17 Ctvrtek: 13 Patek: 13 Sobota: 0 Nedele: 15 Celkem: 80 Pokud se to nezlepší tak blog zruším :,-(

The Boondock Saints můj nový výtvor

27. března 2010 v 21:18 | Dr. Willard |  Videa
Po delší době jsem opět vytvořil video. Tentokrát na můj oblíbený film The Boondock Saints/Pokrevní bratři. Jsou to takové hlavní momenty které většinou doprovází tato hudba. Dal jsem to dohromady, a trošku to upravil. Film rozhodně doporučiji shlédnout oba dva díly. Je to bomba.

Nějaká ta super videjka xD

27. března 2010 v 0:53 | Dr.Willard |  Parodie
silně vychcaná žena
Proč ženy nenávidí fotbal xD
Průser
Inteligentní zvířata

Potřebuji radu

24. března 2010 v 13:03 | Dr.Willard |  Ostatní
Jistě jste už slyšeli o stránce www.ulozto.cz. Já jsem se rozhodl, že tam něco dám, a nevím jak na to. Tedy, nevím jak tam vložit celou složku. Poradíte mi někdopprosím??Co s tím zase je??!!!!

21. března 2010 v 8:47 | Dr.Willard |  Ostatní
Už zase nejdou vkládat obrázky!!!!!!!! Stává se vám to taky?? Mně už nejdou asi týden normálně vkládat obrázky. Nevíte náhodou někdo, jestli je to opět jako vždy chyba blogu, nebo jestli je to chyba mého pc?? Díky za odpověď.

Opět nový přírustek do sbírky

20. března 2010 v 12:12 | Dr.Willard |  Thrash Metal
Tak jsem včera dostal do schránky že mám na poště balík. Hned jsem tam šel. no, bylo to CD od DEBUSTROLU s názvěm Pád do hrobu mrtvol. a zde jsou fotky :-)
...
Bohužel, ostatní obrázky sem vložit nejdou, protože ti kreténi z blog.cz opět něco dělají. Což není nikdy dobré.

Nový disign je na místě

19. března 2010 v 20:44 | Dr.Willard |  Novinky
Nový disign je na místě. Já už jsem nevydržel čekat xD. Tak doufám že se vám aspoň trošku líbí :-)

Proč nic nepřidávám??

19. března 2010 v 15:20 | Dr.Willard |  Omluvy za nepřítomnost atd.
Proč asi tak nic nepřidávám?? Píšu povídku, a furt se mi na ní něco nezdá. Řekl bych, že to bude má nejhorší povídka vůbec. No, a navíc dělám nějaké ty diplíky za spřátelení a ještě dolaďuji disign, který se mi také osobně zrovna dvakrát nelíbí. Budou to tak trošku návraty ke starým disignům. Samozřejmě záhlaví je jiné, ale např budou v okrajích opět lebky, a pozadí stránky bude pravděpodobně černé, nebo tam budou pentagramy nebo tak něco. Takže, děkuji za pochopení.

Co bude na novém disignu??

13. března 2010 v 22:00 | Dr.Willard |  Novinky
Na novém disignu?? ne nebojte se. Tento tu bude až do konce měsíce. Ale další disign bude na téma King Diamond. Ano. i já mám své oblíbence. xD Abych vám neznalým, přiblížil kdo to je King Diamond tak si prosím prohlédněte následující obrázek a video. Jinak King Diamond je zpěvák ze skupiny Mercyful Fate, a také jede své sólovky které nesou název King Diamond.
Live verze
Studio verze (rozhodně v lepší kvalitě)

Díky za 5 000 návštěv!!!!

13. března 2010 v 14:11 | Dr. Willard |  Ostatní
Všem vám děkuji za to, že mě navštěvujete!!!! Díky za 5 000 návštěv!!!!

Lara se nudí

10. března 2010 v 21:20 | Dr.Willard |  Povídky
Lara se pomalu doma začínala nudit. Nebyly žádné vykopávky tak nastoupila k firmě Roger S.R.O. Což je hlídací služba. Lara nastoupila hned druhý den po tom, co se ptala po práci. Pár dní bylo klidných ale zhruba po dvou týdnech na továrnu kterou hlídají někdo zaútočil. Kolegu. který ten den sloužil s Larou omráčili a Laru chtěli taky jenže Lara se hold bránila.Ta co jí přepadla utekla dál do prostorů firmy. Lara ošetřila kolegu a utíkala do prostorů. V jednom ze závodů byl nějaký muž ten ohrožoval zaměstnance. Ovšem nežby Lara zavolala policii aby přijeli a zneškodnili je, tak Lara po tom grázlovi skočila a vísledek z této pranice byl 8 vyražených zubů. Pak ho Lara připoutala k nějaké trubce a utíkala hledat tu svini co jí zmlátila kolegu. Tuhe svini však našla zase dole v suterénu kde byly schované peníze pro zaměstnance. Lara jí čapla pod krkem a začala jí škrtit. Jenže ta svině vytáhla nůž, a chtěla s ním zaútočit na Laru. Jenže Lara jí ten nůž vyrvala z ruky a bodla jí ho ruky. Jenže to už přijela policie. Policie sebrala ty dva pachanty a Lara dostala místo pochvaly hodinovou výpověď. Prý za nepřiměřenou brutalitu. Tak Lara sundala uniformu a šla domů. Zde to pověděla ostatním a pak si šla dát vířivku. Pak si uvědomila jak jí ta práce nebavila a tak že jí to ani nemusí mrzet. Lara si nakonec pustila film a koukala se. Pak jí Winston jako vždy přinesl večeři. lara se zeptala: Co je to? A on na to: Hot dogy. Lara na to jen: Mňam! A pak se do toho jen pustila. Měla toho plný talíř tak se pořádně nadlábla. Když pak vylezla tak odnesla talíř, vytáhla si z lednice ledový čaj a šla si zahrát The Sims 2. Asi tak nevím asi po 2. hodinách hraní přišel Winston a řek jí: Mám pro tebe práci Laro. Lara řekla Ne tak to teda ne. A Winston na to. Jo to tedajo já jdu spát. Běž si dolu uklidit ten mrdník co si tam nadělala. xD Lara se začala smát a šla si to uklidit. Dnes nešla spát. Ale hrála až do rána. Pak vytuhla.

Návštěvnost

8. března 2010 v 17:00 | Dr.Willard |  Ostatní
No, návštěvnost za minulý týden, je jeden velký shit! ale ono to také má na svědomí to, že jsem nebyl moc aktivní.
Pondeli: 20
Utery: 20
Streda: 18
Ctvrtek: 26
Patek: 27
Sobota: 23
Nedele: 18

Celkem: 152

Porovnání písně I Hate You

6. března 2010 v 13:46 | Dr.Willard |  Thrash Metal
Opět jsem našel song, který stojí za ohodnocení. jmenuje se I Hate You. Opět prosím ty, kdo této tvrdší hudbě nehoví, aby nehodnotili raději vůbec. Děkuji.........
Verbal Abuse

Slayer
Debustrol
Mě se osobně nejvíce líbí ta poslední, protože jsem jí slyšel jako první.

DG v The Sims??

5. března 2010 v 20:19 | Dr.Willard |  TRU
Dnes, když jsem hrál The Sims 3 objevil jsem billboard na kterém je žena, trichu podobná DG. Už se vám to nškdy stalo? Že jste viděli v nějaké jiné hře postavu podobnou ze hry jiné? :D:D:D:D:D:D Zdeeeee je ten obrázek.
i když, je jí podobná jen trošku xD

Pište nekonečný příběh

4. března 2010 v 23:02 | Dr.Willard |  Nekonečný příběh
Pište sakra někdo kromě Weskera ten nekonečný příběh!!!!!!!!! Stojí to tam, a nehne se to. A víte jaká je to legrace když se příběh rozeběhne?? Je to super zábava, tak vám doporučuji! Navažte na ně. Odkaz je v horním boxu! No tak neváhejte, a pište xD Děkuji!!!!!!!!! Weskerovi děkuji za aktivitu!

Vítězem VB se stává.....

4. března 2010 v 19:31 | Dr.Willard |  pro sb

Vítězem VB se stává Lori!!!!!!!! A toto doplnila: -vy predávate zmrzku?zastavtéé!
Vodič-dpc..to je ten maniak čo včera prevrátil kamión kôli jahodovej!radšej na to dupnem!!!

JO A NA TOM OBRÁZKU JSEM JÁ, JAK UTÍKÁM V THE SIMS DO PRÁCE XD. Ale nejsem si moc podobný xD A tady máš Lori diplom.

Lařin mejdan století

3. března 2010 v 21:45 | Dr.Willard |  Povídky
byl klasický deštivý den. Lara se jako vždy nudila. Válela se v posteli, a přemýšlela co bude dělat. Na konec rozhodla, že bude provokovat lidi na ICQ. Jenže poté, co jí asi 10 lidí bloklo, se naštvala a hodila s notebookem o zem. Zip vyjel se svou židličkou, a pravil:" Laro, to je tento měsíc už čtvrtý.Lara se na po něm vrhla takový divný pohled, který měl zřejmě znamenat něco jako:"Vyliž mi negře! Zip byl už radši ticho, a šel hrát GTA 4. ZA chvíli bylo z jeho pracovny slyšet jen samé: Kurvaaaaaa Niko kurva pohni tou prdelí! Nemáš neprůstřelnou vestu!!!!!!!!! Do píči! Uý je zase po mě!!!!!!!! Pak se najednou ozvalo:" Winsi! Přines mi kurva ten oběd!" Winston dělal že ho neslyšel, a dál se věnoval úklidu rozbitého notebooku. jenže po chvilce se z pracovny ozvalo:"Winstne! Přines mi do píči ten oběd, nebo po tobě něco hodím!!!!!" Winson došel pro jídlo připravené v mikrovlnné troubě, a vylil tu břečku Zipovi na hlavu. Zip vyletěl: "Zníčil si mi moje dredy!" A takhle se tam štěkali celé dvě hodiny. Lara se ale pořád nudila. Tak se tedy tozhodla, že bude pálit své společné fotky s kurtisem. Pak si ale uvědomila, že žádné neměli. Tak si tedy zapla na plné kule DEBUSTROL. jenže, přiletěla ta kráva od vedle. Lara otevřela, a sousedka na ní řvala:" No to je hrozný tohle! Já si půjdu stěžovat!" V tom sousedka začala kličkoval. Lara totiž vzala revolver, a střílela po ní. Potom se vrátila, a pustila si to ještě víc. V tom si Lara vzpoměla na marihuanu, na alkohol a na výřivku. "Takže, marjánku mám ve sklepě, chlast v chlaďáku a výřivku dole v obýváku. Lara se rozhodla, že udělá mejdan na který jen tak někdo nezapomene. Ihned svolala všechny k radě. Winston dostal za úkol, připravit chlebíčky, jednohubky, a všechny ty píčovinky. Alister dostal za úkol vyčistit a ohřát vodu ve výřivce, Zip dostal za úkol obstarat pokud možno co nejvíce metalové, greencorové a hardcorové hudby. Lara osobně objela všechny kamarády a také pár místních kapel. Když Lara všem oznámila mejdan, jela domů, trochu to tam připravit. V tom uslyšela ze Zipovi pracovny výkřik:" Do píči! Už se zase pojebal krám jeden! Zlatý XPčko! Zlatý XPčko! Zajebaná Vista!" Lara se začala tlemit. Potom došla pro tu marihuanu, a pomohla Winstonovi v kuchyni. Když bylo vše hotové, zjistili hroznou věc. Nemaj vodní dýmku!!!!!! Tak Lara ještě rychle sedla na motorku, a jela rychle do arabského obchůdku. Zde koupila tu největší dýmku, složila jí do batůžku, a jela back na Croft mannor. Zde už čekal Wesker, Chris, Clair, Ada, Leon, Ashley (kdo jí pozval??), Larson, James, Harry, Cibill, Henry a Dr. Willard( admin tohoto blogu xD). Mistři muzikanti se laskavě nedostavili. Lara si vzala mikrofon, a vyskočila na pódium, které tam sestavil Willard. A zaburácela:" takže dámy a pánové! Ať už zvaní či nezvaní! Dneska to tady pořádně rozjedeme!!!!!!! Zipe spusť to! Zip na mega bednách zapnul pořádnej Thrash- Metalovej nářez od Slayer, a pořádně to vohulil. Pak už se chlastalo jako o závod, Willard s Larou soutěžii o to, kdo víc vypije, no samozřejmě že vyhrál. jenže pak usnul na pohovce, přímo vedle cobill která to také kapánek přehnala s chlastem. No ale vše pokračovalo dál.Winston zapnul osvětlení a to pak teprve bylo něco. Zhruba po hodině se probral i Willard se Cibill. To už byli všichni nalezlí ve vířivce připraveni na opiový dýchánek. Alister si chtěl z vířivky natočit pivo, jenže z pípy jen zapraskalo, a nic. Willard zvolal: Kurva noha! Došel nám chlast! Moment hned jsem zpátky. Nasedl ve svém podnapileém stavu do sousedčina auta, a jel do restaurace U Koníčka pro sud Svijan. Dovezl ho na Croft manor, kde už moralizovala ta stará kráva od vedle. Willard jí doslova a do písmene vykopal ze dveří. potom, když narazil, se vrátilo vše k normálu.Jenže sousedka se s tím jen tak nesrovnala. Zavolala na ně policii. Policajti dorazili, ale už z Croft manoru nevylezli. Lara je totiž vožrala taky. když tak všichni blbli, najednou se tam odkudsi vynořila Croftka!!!!!!! (adminka blogu www.larcacroftovalegend.blog.cz)
a zaburácela:" tak tady je párty, a vy mě nepozvete jo?" Willard tak vykoukl z vířivky, a pravil:" No, tak teď už je to jedno ne? Ser na to, jestli jseš zvaná, prostě si vem nějaký plavky, protože na Adama ani na Evu tady nikdo nejsme, a pojď mezi nás! za chvilku už lapala po vodnici, a po pullitru. Když už měli všichni plné zuby vířivky, vzpomněli si na pódium. A Lara na nástroje které má ve sklepě. všechno natahali na pódium, a začali hrát. Bylo to děsné břinkání xD Když si konečně uvědomili jak moc je to strašné, Leon navrhl že by si mohli dát závod v kopání do Ashley. Soutěžili hlavně Willard a Leon, kteří jí nejvíce nenávidí. když už Ashley upadla do bezvědomí, oba zvolali:" Ou Yes!" Ale najednou z ničeho nic vypukla strašná hádka mezi Harrym a Cibill. Potom vypukla pranice. Všichni fandili, jenže najednou je něco vyrušilo. Někdo se tam hlasitě poblil xD Všichni se podívali na Willarda, ale ten to nebyl. Byl to James. Lara opilecky zakoktala: Zipe ukliď to! "A proč zase já? tenkrát když James oddělal tu malou svini, uklízel jsem to taky já." Ozval se. A Lara na něj opět vrhla takový pohled jako Vyliž mi negře. Asi tak po dalších čtyřech hodinách všichni usnuli. Ani se neptejte kdo kde s kým xD.

Pokud jde o postavu Croftky, tak to mám povolené. Pokud by jste v nějakém dalším mejdanu chtěli také vystupovat, napište mi. :-)

Příště bude pokračování s názvem KOCOVINA xD