Srpen 2010

Komix- Lara VS Daniela

31. srpna 2010 v 12:52 | Dr. Willard |  Komixi
ty obrázky rozklikávejte :)
Pokud bude další komix, dám si víc záležet toto je jen na zkoušku.

Daniela VS Lara

30. srpna 2010 v 22:45 | Dr. Willard |  XNA Lara tvorby
Táááák jsem asi po roce otevřel XNA a vytvořil toto :D


TŘÍDĚNÍ SB......

30. srpna 2010 v 17:03 | Dr. Willard |  pro sb
Bohužel je to tak. Tento blog navštěvuje jen pár lidí co mám v SB. Mrzí mě to. Já osobně obíhám téměř každý den, a pokud máte na blogu nějaký nový článek, komentuju. Mám ale pár dobrých SB, která tento blog navštěvují, a píší sem komentáře. 
SB, která se nemusí zapisovat
Croftka
Lori
Lagy Croft
Natla
SB, která mají pozastaveno
WeskerPower
Larsinka, Wikipat

Neaktivní SB (musí se též zapsat!) 
Bebe
Larson
Laras´s Shadow
_LuC!NQa*
Amanda ---SasuSaku- fan

SB, která svůj blog zrušila
Anajfo
Laruška a Clon
Kalak
Black Pearl
Larson- též jeden blog zrušil
Táááák a zapsat se tedy musí tato aktivní SB: 
Daněk
Shery Birkin
MissCroft
Phobe Croft
Terka a Nikola
Nikola Croft
Lady Croft 69
VeraCroft
Zet

Tak máte čas se zapsat do konce září. myslím, že na to máte dost času. DOufám, že se většina z vás zapíše......


návštěvnost od 23 do 29. 8 2010

28. srpna 2010 v 19:08 | Dr. Willard |  Ostatní
Pondělí 41
Úterý 48
Středa 40
Čtvrtek 45
Pátek 33
Sobota 80!!!
Neděle 36
Celkem 323
Můžu jen říct že je to jedna z nejvyšších návštěvností jaká tu kdy byla. Díky moc :)

A Tribute To Debustrol

28. srpna 2010 v 1:06 | Dr. Willard |  Thrash Metal
Tak jsem se k tomu konečně dostala píšu tu tento článek. Jak možná mnozí víte, vyšel projekt A Tribute to Debustrol, na kterém se podílely tyto kapely, a toto jsou písničky které předělávaly + mé známkování:
tribute to debustrol
DISFIGURED CORPSE- Antikrist 2
RADIOKOLÁTOR- Protest 1
CALES- Údolí Hádu 1
AVENGER- Příchod zla 2
MASTURBACE- Vysrání smrdí (Vyznání smrti) 5
INGROWING- Neuropatolog 1
TORTHARRY- Krvavá práce 1
FEEBLE MINDED- Právo chcípnout 1
V.A.R.- Svět co zatočí s tebou 3
SUN HAS CANCER- Sarkofág smrti 5
EDIAN- vyhlazení 2
MORTIFILIA- Stanoxfobia 1
LOCOMOTIVE- Yugoslavia 2
BETHRAYER- Umučená 2
ELYSIUM- Masoterian 3
Průměr: 2,1
Tak jsem 24. 8. 2010 vyrazil do tip sportu pro Pařát s A Tributem na který jsem se těšil jak malý kluk.Hned jak jsem přišel domů cd letělo do přehrávače. Když skončilo intro a začal Antikrist, tak jsem se usmál a začal jsem vychutnávat. Antikrist se mi docela líbil až na ten zvuk. Celkově podání nebylo špatné. Druhý song Protest mě naprosto nadchl! Toto podání mega rychlé sklatby ještě v rychlejším podání se mi líbilo asi nejvíc z celé placky. Další pecka Údolí Hádu se mi poprvé příliš nelíbilo, ale musím říct že na druhý poslech to byla bomba. A navíc to hrál jeden člověk a to Blackie, kterýdříve hrál v Root. Další věcí je Příchod zla. Ohodnotil jsem za 2 protože mi tam moc nesedl zpěv. Tak když začalo intro Vidlov Chotětov musel jsem se smát. Když pak začala skladba hrát tak se mi to i líbilo, ale pak tam začala hrát ta technařina a celá skladba pro mě skončila! Masturbace mě tentokrát tedy hodně zklamala. Skladba Neuropatolog mě opravdu mile překvapila svým podáním. Hodnocení je tedy jasné. Skladba Právo chcípnout patří mezi mé nejoblíbenější, a také se mi velmi líbilo toto podání takže hodnocení je taky jasné. Pokud jde o Svět co zatočí s tebou, tak podání skupiny V.A.R. , kterou mám jinak rád, se mi příliš nelíbilo. Nějak mi tam neseděla ta kytara. Sarkofág smrti mě zklamal už na ukázce. Takže mé hodnocení je bohužel stejné i po několikátém poslechu. Techno prvky podle mě do metalu nepatří a nikdy patřit nebudou. Skladba Vyhlazení se mi líbila po hudební stránce, ale zrovna jsem nejásal pokud jde o zpěv. Další věcí je Stanoxfibia a tato věc se mi líbila víc než dost. Je to možná tím, že tuto věc neznám úplně nejlíp v originále. Pokud jde o Yugoslavii tak se mi podání líbilo, ovšem není to zrovna má oblíbená píseň. Umučená se mi také líbila, ale neseděl mi tam ten vysílačkový hlas v jedné fázi. A písnička mi připadala nějak pomalejší. Pokud jde o Masoterian, tak kapelu Elysium prostě nemám rád, a tak mě zrovna moc nenatchla jejich účast na tomto projektu. Ale budž za snahu 3 jinak jsem skoro myslel že tam ani nebude motorvka.
Celkově se mi Tribute docela líbil, ale až na několikátý poslech. Po prvním poslechu jsem z toho nebyl zrovna nadšený, ale opravdu to chtělo více poslechů.   

Legacy of Kain Blood Omen 2 Kain pije krev, nechrlí ji

26. srpna 2010 v 20:38 | Dr. Willard |  Blood Omen II- Legacy of Kain
Toto je video prl všechny co nevěří že Kain tu krev opravdu vysává jelikož je to upír...Tady je mé mini video ze hry aby jste věřili :D
Tak co? už mi věříte?? :DNávštěvnost od 16. do 23. 8.

23. srpna 2010 v 11:48 | Dr. Willard |  Ostatní
Pondělí: 27
Úterý 37
Středa 38
Čtvrtek 35
Pátek 40
Sobota 44
Neděle 45
Celkem 266


Faustis is Death!+ pár rad jak ho vyřídit

20. srpna 2010 v 18:34 | Dr. Willard
Konečně se mi podařilo skolit Faustise! Pro ty, kteří nečetli o tom, že hraju Blood Omena! Faustis je boss, kterého jsem nemohl zabít...nevěděl jsem jak na to. Takže pár rad pro ty, kteří by se rozhodli tuto obtížnou hru hrát.
Když dojdete k Faustisovi, vykrývejte mu jeho rány...Tím si dobíjíte odrážecí magii. Ale POZOR! Když se rozeběhne, a jde zaním červený pruh nadskočte dřív, než k vám doběhne..(toto kombo totiž nelze vykrýt! Dále se snažte tento první souboj (ano jsou dva) udělat bez jediného škrábnutí: Musím říct, že to lze...Celý souboj, a tím myslím i ten druhý jsem udělal bez škrábance...Až budete mít plnou magii, odražte ho když k vám přijde blízko. Tuto akci provádějte se zapnutým fire nebo jak se to odrážení jmenuje...když najedete do nabídky magie, je to to oranžové. Opakujte několikrát, dokud neuteče (posera!). Následujte ho do další místnosti...Zde máte několik hořáků. Faustis bude skákat z jednoho na druhý...Vy si přepněte Fire na to modré...Dojděte tam, kde je mlha, a zneviditelněte se.... Přibližte se k hořáku tak, aby vás ten kokot neviděl a trošku ho zahřejte pomocí páky která spustí oheň! Opakujte dokud nepadne a nezmizí...No nemyslete si že je konec.....teď po vás  půjde doopravdy...JEDNA RADA NAD ZLATO! Buďte neustále v pohybu a nezastavujte se...Když seskočí dolů, bude za sebou opět šlehat červené jiskry a bude do vás naskakovat...Tak buď šikovně uhýbejte, nebo uskakujte. Většinou když se do vás netrefí tak sebou řízne o zem, a vy máte šanci mu nasekat na holou xD Když mu namlátíte opět zdrhne ale zase se vrátí! Takže opakujte vše tolikrát, dokud nezhebne...potom si Kain vezme jeho schopnost dalekého skoku který je velmi užitečný na emmm daleké skoky :D Kdyby vám to nešlo, obraťte se na mě, a rád vám pomůžu....Vím co to je srát se s takovým zkurvysynem, jako je právě Faustis! Bohužel nemám žádné záběry ze souboje....neměl jsem zapnutý fraps a navíc u této hry nejde fotit když zrovna do někoho mlátíte...
kain zabil faustise xD
Tak jen tak pro představu...Ten v červeném je Faustis...Takže to máme nová Nééébiblický příběh....Kain zabil Faustise xD

Legacy of Kain Blood Omen 2 Wally

19. srpna 2010 v 21:24 | Dr. Willard
...
...
...
...
Ty Wally jsou úžasné...Ale bohužel více jsem jich nenašel...

Zádrhel...

19. srpna 2010 v 19:41 | Dr. Willard
Tak jak jistě víte, pařím Blood Omena... Tak mám první zádrhel....tuto hru jsem naposled hrál na PS2, a už si to moc nepamatuju.
boss
Toto je ten problém....Je strašně zákeřný a skoro mu neubývá energie...Musí se mu ty jeho rány vykrývat, a jedna k tomu všemu nejde vykrýt vůbec a touto jedinou ranou vás svalí na zem. Já dokonce i vím jak na to, ale váznu na ovládání! Potřeboval bych na to zapojit ovladač, ale ten na tuto hru nereaguje takže jsem asi nenávratně v prdeli. Zkusím to zítra, až se uklidním a uvidíme...Dess ori zatím dokončen...

18. srpna 2010 v 11:12 | Dr. Willard |  Ostatní
Zatím je vše dokončeno, ale možná to ještě celé předělám...Nějak se mi to moc nezdá xD no ale uvidím až podle vašich ohlasů....Jinak disign je dělaný na Legacy of Kain Blood Omen 2 a Legacy of Kain Defiance.

Rekonstrukce...

18. srpna 2010 v 10:31 | Dr. Willard
probíhá tu rekonstrukce, tak se nelekejte

Návštěvnost tento týden od 16. do 23. 8.

18. srpna 2010 v 1:01 | Dr. Willard |  Ostatní
Pondělí: 27
Úterý 37
Středa 38
Čtvrtek 35
Pátek 40
Sobota 44
Neděle 45
Celkem 266

Koudelníkův syn demo R.L.S.

17. srpna 2010 v 18:36 | Dr. Willard |  Black Metal
1) Intro

2) 10, 9, 8, 7, 6
3) Zombie
4) Noc
5) Quo Vadis Domine

6) R.L.S
Toto je první demo od této skupiny osobně si myslím, že Obhajoba smrti je lepší