Září 2010

Nový SILENT HILL!

29. září 2010 v 19:59 | Dr. Willard
Tak a je to venku! Asi před třemi minutami jsem našel video, které to dokazuje. Myslím tím existenci SILENT HILL 8! ano, opravdu jich je už 8 Silent Hill, Silent Hill 2, Silent Hill 3, Silent Hill 4 The Room, Silent Hill Origins, Silent Hill 5 Origins, Silent Hill Sharted Memories, a ten nový který zatím nevím jak se má jmenovat A tady je to video o kterém jsem mluvil
A kdyby to nešlo tak se podívejte zde
Osobně si myslím, že to nevypadá tak špatně... Ale trošku se obávám dalšího Homecomingu..

Takže co na nový dess?

28. září 2010 v 17:11 | Dr. Willard |  Ostatní
Takže se ptám, co na nový dess? Dess by se měl nést v Re stylu takže s kým by měl být? 
a) Leon S. Kennedy
b) Ashley Graham
c) Luis Sera
d) Lord Sadler
e) Jack Krauser
Do konce měsíce stejně jako třídění. Hlasujte v Anketě a písněte do článků pro koho jste hlasovali. Dík.

já už resignuju

26. září 2010 v 11:31 | Dr. Willard |  Ostatní
Jak je vidět, tak jsou lidé, kterým prostě zákaz řetězáků nestačí. jistý uživatel X mi poslal toto:
ahoj,jmenuji se sára,je mi 17 let a jsem mrvá.v 17 letech mě znásilnil a pak zabil neznámý pacahtel.utrhl mi obě ruce,uřízl mi ucho,vyloupl mi oči a pak mě bodl nožem do srdce.takto znetvořená jsem zůstala i po své smrti a mohu se ti dnes zjevit u tvé postele,nůž si vytrhnu ze srdce a zabiji tě.ještě před tím tě však znetvořím a ty budeš vypadat stejně jako já.rozmysli si jestli to chceš zažít,jestli ne tak toto rozešli do 20minut 20lidem.pokud to uděláš tak se ti do 24hodin splní tvé nejtajnější přání.timmy williams nesplnil příkazy v tomto článku a ráno byl nalezen s nožem v srdci bez rukou,bez očí a bez ucha.jane thompsonová splnila příkazy a druhý den měla svatbu se svým sousedem.rozhodni se kterou cestou půjdeš 
Tak už se těším až mi přijde mrtvá sedmnácka, BEZ RUKOU si vytáhne nůž ze srdce a probodne mě xD tak mě ještě znásilni ať s toho aspoň něco mám xD jo a jinak X jsem jako každého idiota zablokoval....nikam to posílat nebudu. příště si vymyslete něco, co mě opravdu vyděsí...aspoň budu mít podle čeho psát horory xD

Opilci z Resident evil 4 xD

25. září 2010 v 22:31 | Dr. Willard |  Resident evil 4
Resident evil 4 taková menší tvorba...jak by zněli opilí hrdinové Re 4 :D
Když jsem to tvořil, celkem jsem se bavil :)

První report na Gothicu

24. září 2010 v 23:28 | Dr. Willard |  Ostatní
Tak a je tu můj první report :-) je to ten METALFEST Open Airs pod tím je odkaz i na fotky. pokud máte zájem tak se můžete podívat zde stačí jen kliknout na ten METALFEST

Jak zněla stará Cavalerovská Sepultura, a jak zní dneší Sepultura?

21. září 2010 v 19:57 | Dr. Willard |  Thrash Metal
UPOZORŇUJI ŽE JE TO ČLÁNEK PRO PŘÍZNIVCE TĚŽKÉ KOVOVÉ HUDBY!
Tak jsem se k tomu konečně dokopal. Rozhodl jsem se, že napíšu tento článek s porovnáním na téma SEPULTURA. SEPULTURA byla, jak možná mnozí víte Thrash Metalová kapela z Brazílie. Ovšem, již za bratrů Cavalerových- Max Cavalera: Kytara+ zpěv a Igor Cavalera: bicí, přestala kapela hrát Thrash Metal a začala se uchylovat spíše k HC, a to takovému tomu doslova bordelu. Začalo to deskou Chaos A.D. , kde jsem osobně přestal poznávat SEPULTURU. Také Max a Igor přestali působit metalově. Max začal nosit dredy (fůůůůůůj) a Igor se nechal ošmikat. No ale dost okecávání, tady je první video a je tím jeden z největších hitů skupiny SEPULTURA a je tím starý dobrý Arise. Je to živák, takže kvalita zvuku nic moc.
No a po odchodu prvního z Cavalerů a to Maxe nastává v kapele změna..Na místo Maxe, který založil svůj asi nejméně podařený projekt Soufly, jej nahrazuje  Derrick Green, Afroameričan žijící v Americe. Po několika měsících kapelu opustil i Igor. V tomto znění mi kapela nepřipadá tak skvělá jako dříve. Není v tom nic rasistického, ale Green mi tak nesedí, a nesedí mi ani styl který kapela momentálně hraje a je jím Etno Metal + HC nebo něco příbuzného. To už se ale podívejte na následující video
a pokud vám to na ukázku nestačilo, porovnějte ještě tento Arise a Arise z 94.
sice také starý záznam, ale už v bez Maxe...

Jsem novým členem rádia Gothic!

19. září 2010 v 21:51 | Dr. Willard |  Něco o mě
Tak je to tak :-) Nebojte, nemoderuji :D jsem tam vedený jako redaktor a fotograf. Budu tedy jezdit po koncertech, fotit a psát reporty. Možná občas i na nějaké to šťavnaté cd :)) 
jo jinak pokud by vás zajímalo dění Rádia Gothic, tak mrkněte na stránky http://dark.radiogothic.net a pokud se chcete přímo kouknout na tým rádia, tak zde http://dark.radiogothic.net/team.php jsem tam TRADIČNĚ :D jako Dr. Willard. A podle toho, co říkal boss, tak můj první report na plzeňský METALFEST bude ve střeu :-) tak kdyby jste chtěli, můžete se číhnout. Bude to v rubrice reporty nebo tak něco. Dám vám v čas vědět. 

Dead Players- Path

19. září 2010 v 1:06 | Dr. Willard |  Videa
Tak toto je opět společná práce mě a Croftky :-) přeji příjemnou podívanou.............
Jak to bude se screenama k Soul Reaver 1?

16. září 2010 v 20:20 | Dr.Willard |  Novinky
Tak aby vás to moc neprudilo, tak screeny nebudu dávat tak často jako na Blood Omen, a nebude jich tolik, bude jich méně a budu to rozdělovat po saveech, které jsou ve hře každou chvíli. Je to prosím vás hodně stará hra, z roku 1999, takže grafika je jako vždy otřesná xD ovšem hra je geniální. Ovšem na pc přehnaně těžká! Ale uvidíme, třeba to zmáknu lépe než blood omen :) Tak jdu tedy dát prbní várku screenů :)

Co dál v Blood Omen?

16. září 2010 v 19:41 | Dr. Willard |  Blood Omen II- Legacy of Kain
Tak pokud jde o Blood Omen 2, je to zřejmě jedna z těch her, které jsou na PC zbytečně ztížené, a tak jí zřejmě nedohraju...Na blog už nebudu ani dávat screeny ze hry, jelikož v tom mám bordel a těch screenů je opravdu hora! Zřejmě začnu hrát Soul reaver, ale opět je to na pc! tudíš nevím jestli se dostanu přes Kaina, což je asi nejtěžší boss v SR. No uvidíme, jde se na věc :)

Připomenutí a pozměnění pravidel blogu

14. září 2010 v 19:50 | Dr. Willard |  Novinky
→1) Neurážejte mě, ani mé články
→2) Nekopírujte mé screeny ani mé články ani se zdrojem
→3) Pokud jste mé SB, a nebudete na blogu delší dobu, dejte o tom vědět
→4) Žádné reklamy ani řetězáky
→5) Každé SB mi musí napsat minimálně jeden komentář za 2 týdny.

Vysvětlivky pro méně chápavé
1) Tím nemyslím, že když se vám nebude na mém blogu něco líbit, že to nemůžete napsat. Ale mě kvůli tomu nemusíte hned urážet.
2) Prostě nic! Pokud nenapíšu, že můžete tak prostě nic nekopírujte!
3) No, pokud nebudete na blogu řekněme měsíc, napište to ve formě komentáře nebo článku na blogu
4)nepište mi třeba komenty ve stylu ahoj můžeš mi pls hlásnout atd. Dejte si reklamu na blog, a já vám hlásnu ale jinak ne. Pokud mi ale budete potřebovat něco zdělit, třeba jako mám na blogu zprávu pro SB, tak to samozřejmě můžete.
5) Pokud to párkrát prošvihnete, tak se nezblázním, ale nemělo by se to opakovat. Pokud ale já třeba takovou dobu nenapíšu článek, tak samozřejmě nic nepište. Není to vaše povinnost. Kdyby jste třeba vyhledali starší článek, a vyjádřili se k němu, vadit mi to nebude. Ba naopak.
TAKTO VYPADALA PRAVIDLA DŘÍVE, NYNÍ VYPADAJÍ TAKTO

→1) Neurážejte mě, ani mé články
→2) Nekopírujte mé screeny ani mé články ani se zdrojem
→3) Pokud jste mé SB, a nebudete na blogu delší dobu, dejte o tom vědět
→4) Žádné řetězáky a reklamy typu: AhOj dEj Mi pLs HlÁsEk.
→5) Každé SB musí alespoň jednou za čas napsat článek. Pokud se tak nestane během jednoho měsíce, mažu!
→6) Na tomto blogu je ZÁKAZ jakýchkoli politických debat!
Vysvětlivky pro méně chápavé
1) Tím nemyslím, že když se vám nebude na mém blogu něco líbit, že to nemůžete napsat. Ale mě kvůli tomu nemusíte hned urážet.
2) Prostě nic! Pokud nenapíšu, že můžete tak prostě nic nekopírujte!
3) No, pokud nebudete na blogu řekněme měsíc, napište to ve formě komentáře nebo článku na blogu
4)nepište mi třeba komenty ve stylu ahoj můžeš mi pls hlásnout atd. Dejte si reklamu na blog, a já vám hlásnu ale jinak ne. Pokud mi ale budete potřebovat něco zdělit, třeba jako mám na blogu zprávu pro SB, tak to samozřejmě můžete. Ale mám podmínku! a je tím článek na reklamy...
5) Tak to znamená, že musíte obíhat sb... To je snad jasné! Nechci mazat žádná SB, ale taky nechci mít SB, která budou na tento blog úplně kašlat!
6) Tak tohle myslím asi takto: Nebudu tu trpět politické debaty mezi ODSáky a socany či komunisty! 

Myslím že je to snesitelné ne? JE VÁM TO VŠEM JASNÉ?

Návrat bohů

13. září 2010 v 12:46 | Dr. Willard |  Omluvy za nepřítomnost atd.
Aaaaano. Vracím se na blog. Tak tedy dnes vás všechny oběhnu, a napíšu koment pokud budete mít aktuální článek. Tak ode dneška jsem opět aktivní. 

POZASTAVENÍ BLOGU

4. září 2010 v 19:24 | Dr. Willard |  Omluvy za nepřítomnost atd.
Pozastavuji blog z jednoho důvodu. Potřebuji si od něj odpočinout, nějak nevím co mám přidávat. Chci si taky trošku užít hraní nějakých her, když přijdu ze školy, a když mám stále vymýšlet něco na blog, tak mi na to nezbývá čas. Zatím se zapište do toho třídění sb , které tu probíhá. Já si odpočinu a až budu mít chuť, tak začnu zase psát. Možná se mi bude chtít už za pár dní, možná za pár týdnů, a možná už vůbec, ale to bych napsal. Jinak budu obíhat, ale ne každý den. Děkuji za pozornost. Pokud bude třídění, a nezapíšu se, tak je to z toho důvodu, že mám prostě pozastaveno, a nemám čas. Ale pokud neuděláte třídění na dva dny, neměl by být problém. Aspoň jednou týdně vás oběhnu a pokud bude nějaký zajímavý článek, vyjádřím se k němu. Tak tedy zatím AHOJ.

Lara jako Metalová hvězda :)

2. září 2010 v 21:45 | Dr. Willard |  XNA Lara tvorby
Tak mě jen tak napadla taková blbina :D
Pro zvětšení klikněte :)
Tak tedy metalu zdar :)

Tak tedy jak ve škole

2. září 2010 v 16:06 | Dr. Willard |  Moje kecy
Tak dnes jsem byl po druhé v devítce(myslím jako druhý den ne že jsem opakoval xD)......No je to hrůza jako v minulých ročnících....Já v tom vážně rozdíl nevidím....Nevím kolik teď budu mít času. Nejde ani tak o to, že bych se chtěl šprtat, ale spíše budu unavený, a nebudu mít takovou náladu na blogaření...Momentálně jsem na blog vlezl jen tak, protože nemám zrovna co dělat. Dokoukal jsem jeden dementní film který je pokračováním na stmívání první díl, což mi náladu zrovna nezvedlo xD spíš mám pocit že jsem se dostal mezi debili. nevím jak někdo vůbec může tak nekvalitní film pustit mezi lidi...jo jinak sem dám jedno takové hudební video od Lili Marlene, které mě dosti zaujalo. Píseň se jmenuje 6ena ze stínadel. Zaujal mě hlavně hluboký hlas Dáši, což je ta hlavní zpěvačka.