Listopad 2010

Mám v rádiu o funkci navíc!

30. listopadu 2010 v 21:22 | Dr. Willard |  Novinky
Ano je to tak. do teď jsem pro rádio jen psal a fotil, ale od teď budu i moderovat svůj nový pořad, který jsem nazval Dark Majesty. Pokud vše vyjde, tak by už příští úterý měl na darku běžet již zmíněný pořad. Jde o hudební mix pořad, což znamená že vybírám různé songy, něco k tomu řeknu a pak to pustím. Tak pokud by jste měl někdo zájem, tak stačí příští úterý v 17:00 kliknout na ten monstrózní obrázek ve volitelném horním boxu xD a pokud by vás zajímalo o rádiu něco víc, nebo by jste si třeba i chtěli jen něco přečíst, jako třeba nějakou recenzi, nebo report, tak se koukněte na dark.radiogothic.net

Můj pokus o video

28. listopadu 2010 v 21:26 | Dr. Willard |  Videa
Přináším vám nový pokus o klip z mé tvorby. Upozorňuji, že skladba je metalová od skupiny DEBUSTROL a ještě vás chci upozornit na jednu scénku která je opravdu k zblití pro někoho, kdo nesnáší krev. Je tam scénka, kde doktor řeže mladému chlapci nohu a scénka je opravdu hodne reálná. Takže pokud se na to necítíte, tak zavřete na chvilinku oči a pak můžete pokračovat. Další scény jsou celkem přiměřené. Klip je sestříhaný z filmu T.M.A.

Dva rozhovory MÁ PRÁCE

26. listopadu 2010 v 17:19 | Dr. Willard |  Recenze, Reporty a Rozhovory
Tak již podle názvu vám přináším první rozhovory které jsem udělal s kapelami Tereza Bílá Band a Black Bull
http://img543.imageshack.us/img543/3315/548321p.jpg
Tak toto je ten s TBbandem rozhovor jsem dělal se zpěvačkou Terezou Bílou http://dark.radiogothic.net/Interviews_Reports.php?c=9&id=856
http://img251.imageshack.us/img251/8294/503333p.jpg
A toto je rozhovor s Black Bull. Rozhovor jsem dělal se zpěvačkou Lucií Roubíčkovou (ex Krleš)http://dark.radiogothic.net/Interviews_Reports.php?c=9&id=878

Klamorna Polární zář KLIP

24. listopadu 2010 v 18:10 | Dr. Willard |  Black Metal
Není tomu tak dávno, co jsem psal v magazínu že Lord Klamorna vytvořil první klip. Je to jeho vlastní výtvor který si myslím, že se povedl. Pojďme se na něj tedy podívat. nechte se stáhnout krásnou hudbou a krásami severského drsného, ale opravdu nádherného prostředí. Jen tak pro zajímavost, celý klip i hudba je prací Libora Fanty (Lord Klamorna)

Adam ,,Nergal" Darski našel dárce a čeká na operaci!

18. listopadu 2010 v 19:36 | Dr. Willard |  BlackanDeath Metal
No sláva! Konečně nějaké dobré zprávy! Na oficiálních stránkách BEHEMOTH, jsem se dozvěděl že to s tou kostní dření nebyly fámy, a že polský zpěvák a kytarista se momentálně připravuje na zákrok po kterém by mu měla do těla proudit opět zdravá krev. Jen doufejme, že Nergal nechytne nějakou infekci, či něco podobného co by jej mohlo zabít! 
Ale na takové věci raději ani myslet! Za sebe píši: Wracaj do zdrowia Adam!
O dalších novinkách vás budu informovat ve Vampire Magazine.

Povídka delší dobu nebude :-(

16. listopadu 2010 v 16:53 | Dr. Willard |  Novinky
Je mi to opravdu líto, ale povídka zřejmě delší dobu nebude....Není mi dobře. Stále mě bolí hlava a při tom se prostě psát nedá. Něco mi v té hlavě tlačí, takže budu muset jít i na vyšetření. Nevím totiž, co to je. No snad to nebude nic moc vážného. Každopádně, budu vás informovat jak na tom jsem. Povídka prostě bude, až mi bude líp. Pokusím se přidávat něco jiného, u čeho nemusím tolik přemýšlet.

Kapela která se jmenuje jako já :D

15. listopadu 2010 v 18:24 | Dr. Willard |  Ostatní
Ano. Kapela se opravdu jmenuje Willard :D Je to podle všeho nějaký Rock´n´roll. No důležité je, že mám tolik obdivovatelů xD ne já vím že ta kapela vznikla určitě dřív než má přezdívka :D

Jak to bude s novou povídkou?

13. listopadu 2010 v 21:19 | Dr. Willard |  Povídky
Tak toto je info pro všechny fans povídky Dark town. Povídky budu psát jen ve dny, kdy budu doma sám. Jelikož je to o nervy psát něco, když do vás neustále někdo hučí a vy nemáte klid. Takže budu psát až v pondělí. 

ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE OD VÁS=ŽÁDNÉ KOMENTÁŘE ODE MĚ!

12. listopadu 2010 v 21:29 | Dr. Willard |  Ostatní
To vaše ignorování mých článků už je opravdu vrchol! Sotva napíšu článek o něčem, co baví mě, tak nikdo z vás nekomentuje. O.K. řekli jste si o to sami.....nepíšete komentáře, tak já nebudu psát komentáře vám! Pokud si mě smažete, mě to bude jedno! Já nepotřebuji taková sb, která jsou neaktivní, nepíší komentáře a vymlouvají se na školu. Jak je možné, že já blog stíhám i se školou? jak je možné, že vás obíhám skoro každý den, a pokud máte nový článek tak vám napíšu koment, a některým z vás dělá strašlivý problém napsat jeden pitomej komentář za měsíc? Ono by to totiž občas chtělo si ta SB oklikat a ne klikat jen na články, které jsou na hlavní stránce blog.cz! K tomuto mi ani nic moc psát nemusíte! Já nejsem na ty vaše výmluvy typu já nestíhám kvůli škole zvědavej! Pokud by to někoho z vác zajímalo, tak ten magazín mi zabral asi 2 hodiny než jsem přišel na to, jak se co dělá.....A ocenila to jen Lagy Croft. Tobě Lagy samozřejmě děkuji.  Tak se ukažte, jak umíte obíhat. Pokud se situace nezlepší, udělám třídění. ale pokud si někteří z vás myslí, že nenapíšou celé měsíce koment, a pak se jen písnou do třídění, a že si je za to nechám v přátelích, tak to jste na omylu! PRO DNEŠEK JE TO VŠE ADMIN BLOGU DR. WILLARD!

Vampire Magazine 1. číslo

12. listopadu 2010 v 15:18 | Dr. Willard |  Vampire Magazine
Tak zde jest výtvor můj :-D
ef

vampire 1
Tak co? Líbil se vám magazín?

Můj nový magazín

11. listopadu 2010 v 22:33 | Dr. Willard |  Vampire Magazine
Když jsem tak přemýšlel, co na tento blog ještě dát, Lagy Croft a Ancee mi poradily, ať udělám také nějaký magazín. A tak jsem je vzal za slovo. Nový magazín bude o hudbě a bude se jmenovat
vampire magazine logo
První číslo by mělo být na blogu již zítra. Tak pokud jste fanoušky tvrdší hudby, určitě se přijďte podívat. Díky a pro dnešek se s vámi loučím.

Dark Town- Druhá část

11. listopadu 2010 v 15:55 | Dr. Willard |  Povídky
kapitola druhá
Musel jsem se vrátit až k zastávce, kde jsem se probudil, a jít ještě dál. Až tam se nacházela policejní stanice. Otevřel jsem dveře, ale na policejní stanici to vypadalo podobně jako v hospodě. Prošel jsem dál, a na stanici také nikdo nebyl. Začalo mi vše připadat divné. Otevřel jsem dveře, které směřovali do suterénu, kde byly dočasné cely. Cely byly prázdné, až na jednu! Kvapně jsem k té cele zamířil, a uviděl tam se krčit jednoho z mých přátel. Tekla mu krev, a byl velice pobledlý. "Sethe! Kurva kdo ti to udělal?" Vykřikl jsem zděšeně. "Já, já nevím." Chraptivě odpověděl. Odmlčel se a pak pokračoval: "Včera se něco stalo. bylo to nějaký zemětřesení nebo co. Vše se otřáslo, strašlivě se oteplilo a pak, pak se neuvěřitelně ochladilo a vše zůstalo tak, jak jsi tam venku viděl." " Ale kam zmizeli všichni lidi?" Zeptal jsem se pro sebe, a vlastně i tak trochu Setha. Seth neodpovídal. Vše mi v ten moment připadalo divné. Mé probuzení na zastávce, nikde ani živáčka, rozmlácená a opuštěná hospoda, mlha že nebylo vidět ani na dva metry a teď taky polorozmláená stanice a můj kamarád a bubeník z mé kapely ošklivě poraněn a zavřen v cele. Vyběhl jsem do kanceláře s rozhodnutím to tam prohledat. Hledal jsem klíče, páčidlo nebo cokoli co bych mohl použít na otevření vězeňské cely. Prohledával jsem všechny stoly, a když jsem se přesunul o pár uliček dál, uviděl jsem něco strašného! Totálně zmasakrovaného poručíka Shambertu. Chyběl mu nos, a byl nehorázně potrhaný a krev byla všude okolo něj. Zadržel jsem dech a sehnul se k němu. Prohledal jsem mu kapsy a z pouzdra mu chtěl vytáhnout zbraň, jenže ta byla pryč. Nakonec jsem se ohlédl, a na skobě uviděl klíče. Vzal jsem je a šel jsem odemknout celu. "Pokusím se tě dostat na zdravotní středisko nebo do lékárny tak určitě seženem něco, čím bych tě mohl ošetřit." řekl jsem mu Seth se mě chytil kolem krku a pak jsem už pomalu vyrazili.
To be continued

Dark Town- První část

10. listopadu 2010 v 17:57 | Dr. Willard |  Povídky
prvni kapitola dark town
Ahoj. Jmenuji se Petr Smělík. Je mi 23 let a pracuji jako údržbář v jedné místní firmě. Ovšem, ve volném čase hraji a zpívám v Death/Core Metalové kapele. Kluci z party mi přezdívají Dark. Proč Dark? Protože jsem prostě temný člověk. Můj příběh začal před jednou místní trafikou, kde si kupuji cigára a časáky. Byla strašná zima, a já jsem se probouzel, a matně viděl město, ve kterém žiji. Uvědomil jsem si, že jsem na autobusové zastávce, přímo u již zmíněné trafiky. Nikde nikdo. "Zřejmě je brzo ráno." Pomyslel jsem si. S námahou jsem se zvedl z příšerně studené země, a procvičil si krk, zřízený od házení hlavou do rytmu metalové hudby. "Sakra to musela bejt noc!" Povzdechl jsem si. Zkusil jsem vzít za kliku u dveří které vedly do trafiky, ale nic. Vykročil jsem tedy ze zastávky s úmyslem vrátit se do svého bytu. Cestou jsem pohlédl na hodiny na věži radnice. Ukazovaly 12 hodin. "Zřejmě jsou rozbité." Pomyslel jsem si. Šel jsem tedy dále svou cestou. Asi po dvaceti minutách jsem nenarazil ani na jedno auto ani na jediného živáčka. Začalo mi to být trošku podivné. Nebylo pomalu vidět na krok, jelikož všude okolo byla neuvěřitelně hustá mlha. Šel jsem zhruba tři čtvrtě hodiny. Došel jsem k naší oblíbené restauraci. Měl jsem chuť na kafe, takže jsem zabral za kliku. Dveře byly otevřené. Vešel jsem tedy, ale vevnitř to vypadalo jako po výbuchu granátu. Všechny židle byly rozházené a půllitry za barem rozbité. Usoudil jsem, že hospodu někdo vykradl. Sáhl jsem tedy do kapsy, a hledal mobil. Ovšem, nikde jsem ho nenašel. Tak jsem si myslel, že jsem ho zapomněl doma. Přešel jsem tedy za bar k telefonu, zvedl jsem sluchátko, ale ozývalo se jen praskání. Jelikož byla moc hustá mlha, domníval jsem se, že jen není signál. Vyšel jsem tedy zase ven na mrtvou ulici, a vydal jsem se na policejní stanici to oznámit. 
To be continued
Tak co? líbilo se vám to? Pokud ano, budu v tom pokračovat. :-) Pokud ne, tak psát nemusím.

Dark Town- úvod

10. listopadu 2010 v 17:14 | Dr. Willard |  Povídky
Díky úžasnému podzimnímu počasí mi opět naskakují jističe u mozku :D takže zase začínám psát. Mou další trochu temnější povídkou je Dark Town
dark town
Žánr: Povídka s hororovými prvky
Inspirace: Stephen King, SILENT HILL, Alone in the Dark, Mlha, atd...
Počet kapitol: nejisté
Bude se jednat spíše o kratší povídku která zabere jen pár kapitolek a možná také jen jednu uvidím.
Jde o povídku v tzv. ICH formě, ale nepíši to o sobě. Jen budu psát z pohledu jedné postavy

Otázky

4. listopadu 2010 v 22:07 | Dr. Willard |  Moje kecy
Když jsem se zrovna flákal a přemýšlel co vám sem dát, napadlo mě, co udělat takový ten článek s otázkami, na které bych později vám pak odpověděl. Máte tedy možnost, zeptat se mě na to, co tu ještě nepadlo, a co by vás ohledně mě zajímalo :-) Já vím že nejsem nic moc extra, ale pokud by vás opravdu nějaká třeba i maličkost zajímala, pište do komentů. Pište co chcete, ale pokud se mi bude něco zdát nějak moc stupidní, tak to zmíním, ale otázka bude bez odpovědi :D ale zase, já něco snesu. Tuto ptákovinu ukončím až se mi bude ctít, tak tedy, pište prosím :-)
zajimalo?

Diplomy- Rozcestník

4. listopadu 2010 v 16:32 | Dr. Willard |  Diplomy
diplomyLegacy of Kain- Rozcestník

4. listopadu 2010 v 16:12 | Dr. Willard |  Legacy of Kain
...
Blood Omen- Legacy of Kain
Legacy of Kain- Soul reaver 2


REPORT NA KONCERT DEBUSTROLU A ROOTU

3. listopadu 2010 v 22:02 | Dr. Willard |  Koncerty a Hudební festivaly
Tak konečně na Gothicu přibyl můj report na kolínský koncert dvou metalových velikánů DEBUSTROLu a ROOTu pokud máte zájem, tak se koukněte rovnou !!!ZDE!!! :-) No a pokud by jste měli zájem sledovat jak to na dark chanellu chodí, tak se koukněte rovnou na tyto stránky http://dark.radiogothic.net/ :-) Jinak pokud máte rádi rockovou, corovou a metalovou hudbu, tak poslouchejte rovnou vysílání, které najdete jak na odkazu viz výše, tak i klepnutím na ten nevzhledný obrázek v horním boxu tohoto blogu. Dále bych se vám chtěl omluvit za mou neaktivitu, ale momentálně jsem docela vytížený, vystresovaný a tím pádem i protivný člověk, který je stále někde v prdeli. Také když už konečně dorazím domů a vlezu na blog, tak raději ani nepíšu abych nepsal nějaké zbytečné bláboly. Už také delší dobu přemýšlím nad nějakou povídkou, ale nějak nemám inspiraci pro nic hezkého, jelikož se všude kolem mě dějí samé hnusné věci! No to by bylo pro dnešek asi vše, a uvidím zítra, zřejmě zůstávám doma, abych se trošku vzpamatoval, tak možná budu i aktivní. No uvidíme. pro dnešek vše a loučí se s vámi Dr. Willard....