Leden 2011

POZATAVUJI NA DOBU NEURČITU

30. ledna 2011 v 10:59 | Dr. Willard |  Ostatní
Pozastavuji blog hned z několika důvodů
není mi dobře
nevím co přidávat
na povídku nemám doma klid
celkově mě přidávání článků nějak moc nebaví
toto jsou důvody proč neblogařím. Příští týden možná něco přidám. Jinak, na gothicu bude opět v pořadu čtení vl. tvorba část mé povídky. takže stačí jakýkoli den od pondělí kliknout na player od 18ti 00. Děkuji za pochopení, a nebojte, blog nepozastavuji na vždy.

Dark Town- šestá část

18. ledna 2011 v 14:56 | Dr. Willard |  Povídky
Vyběl jsem jak nejrychleji umím zadním vchodem, a utíkal ještě dál. Když jsem viděl, že je leguán prč, zastavil jsem se, začal jsem nabírat dech a pak se to stalo. Padl jsem na kolena, přestával jsem vnímat okolí a pak jsem zřejmě omdlel. Probudil jsem se na špinavé podlaze v nějaké budově. Vůbec nevím, jak jsem tam dlouho ležel, ovšem v ten daný moment mne to opravdu netížilo. Rozhlédl jsem se, a zjistil jsem, že se nacházím v nemocnici. Ovšem, nikdo zde nebyl. Stejně jako v celém městě. Vzal jsem baterku, která ležela na stole, a zapnul ji. Rozhlédl jsem se po čekárně, ale nikdo zde nebyl. Až na jednu věc. U dveří stála pojízdná postel. Opatrně jsem k té posteli přešel, vytáhl zbraň, kterou jsem sebral na silnici po té, co Daniela zabila ta věc. Namířil jsem na postel, a přistoupil až k ní. Když jsem se podíval na lůžko, uviděl jsem něco strašného. Leželo tam tělo, a odporně páchlo. Muselo tam být již několik měsíců. "Pomoc!" Ozvalo se z druhého patra. "Co to bylo?" Vykřikl jsem. Rozběhl jsem se do druhého patra, a šel jsem rovnou tam, odkud se ozýval ten křik. Rozrazil jsem dveře, a zde se nacházely veškeré mé noční můry. Nacházel jsem se na oddělení s inkubátory. To co jsem viděl, by nevymyslel sám Stephen King ani Lovecraft. Po zemi se plazily zmutované děti, které zřejmě lezly z inkubátorů. V rohu místnosti jsem uviděl mladou ženu, po které se sápalo několik mutantů. Chvíli jsem zaváhal, a pak jsem třikrát vystřelil. Žena vstala, a přitiskla se ke mě.

V další části se dovíme, co se ve městě vlastně stalo, a proč všichni lidé utekli, nebo zemřeli.

Dark Town- Čtvrtá část a pátá část

15. ledna 2011 v 19:54 | Dr. Willard |  Povídky
Trůza mi vše podal, a já jsem začal ošetřovat opravdu ošklivě vypadajícího Setha. "Zdá se, že ztratil mnoho krve, Petře." Pronesl tiše Daniel. V tom Seth ošklivě zachroptěl. Pak se stěží nadechl a začal něco mumlat. Nebylo mu rozumět. Chytil mne za ruku, a s velikou námahou řekl: Darku, pokud by si našel Lauru, řekni ji prosím...Že ji miluju. Pak naposledy vydechl, a pustil mou ruku. byl mrtev. Dal jsem si hlavu do dlaní a začal jsem plakat. Začal jsem naříkat: Co se to tu zatraceně děje? Proč zrovna on? Proč?" Daniel ke mne přišel, a řekl: "Pojďte chlapče, musíme jít dál. Třeba najdeme někoho dalšího. Ovšem toto je zřejmě konec. Konec všeho. Vstal jsem a společně s Danielem jsem se chystal opustit lékárnu. Ovšem, pak jsem si uvědomil že tam Seth stále leží. Vzal jsem tedy starý lékárnický plášť, a přikryl jsem jím nebohého Setha. Pak jsem již následoval Daniela do mlhy. 

Ušli jsme sotva 5 metrů, a Daniel se zarazil. Zdá se, že jsme viděli to, o čem před tím mluvil. Obřího tvora, připomínajícího leguána. na výšku mohl měřit 6 metrů. Daniel se rozklepal, tasil zbraň, a na toho odporného tvora jednou vystřelil. Náhle zmizel do mlhy, a zbraň spadla na silnici. V té stále houstnoucí mlze jsem ji nemohl najít, ale nakonec jsem ji našel a následně sebral ze země. Vyděšeně jsem se dal na útěk. Rozhodl jsem se že se schovám zpět do lékárny. Náhle odkudsi dopadlo na chodník tělo Daniela Trůzy. Bylo opravdu zohyzděné. Snad ještě více než tělo na policejní stanici. nechal jsem ho tam, kde byl. Vběhl jsem do lékárny a zabouchl za sebou prosklené dveře. Vše bylo tak rychlé, že si více nepamatuji. Ten tvor se tam prostě z ničeho nic objevil a Daniel zmizel. Rozhodl jsem se že zde zůstanu a trochu si odpočinu. Ovšem, lékárna se náhle začala bortit. "Zatraceně a co teď?" Vykřikl jsem tak hlasitě, až jsem ochraptěl. Dal jsem se na útěk zadním vchodem. 

Povídka Dark Town v rádiu!

15. ledna 2011 v 12:19 | Dr. Willard
Pokud máte rádi mou povídku dark town, a chtěli by jste si ji poslechnout čtenou v rádiu, tak máte možnost dnes v 18:00 na dark.rádiu gothic. player je zde a pokud by to nešlo, ta stačí jít na stránky rádia a pustit si to tam nahoře. Jsou tam playery. stačí kliknout na ten označený.
l
pak stačí vyčkat na mou povídku. Pokud by jste chtěli i vy, něco přečíst stačí napsat Sebastianě její kontakt si najděte na stránkách rádia. Stačí najet tým rádia

Dark Town- Třetí část

13. ledna 2011 v 18:36 | Dr. Willard |  Povídky
Otevřel jsem dveře, a vyrazili jsme do té zpropadené mlhy, ve které nemáte jistotu, zda-li do něčeho nevrazíte. A co kdyby náhodou již zmíněné TO mělo tu zbraň, která chyběla v pouzdře poručíka Shamberty. Vydali jsme se směrem k lékárně. Byla totiž blíže, než středisko. Když jsme dorazili, zjistili jsme, že jsou dveře lékárny otevřené. "Jdeme." řekl jsem. Ovšem, Seth se mi svalil na zem a již se nepohnul. Byl v bezvědomí. "Kurva drát!" Pronesl jsem zděšeně. Chytil jsem jej za ruce a dotáhl ho do lékárny. Zavřel jsem dveře a v tom jsem uslyšel: "Stůj a ani se nehni!" Z poza pultu na mě mířil Daniel Trůza, asi čtyřicetiletý chlapík vlastnící restauraci poblíž nádraží. Dal jsem ruce nad hlavu, a v tom mi došlo co drží v ruce. Byla to již zmíněná zbraň. "To jsem já, Petr Smělík, pane Trůza! Nestřílejte!" V tom se Daniel roztřásl, a začal plakat. Odložil zbraň a začal ze sebe soukat: "Lidé z celého města jsou zřejmě mrtví..." "Cože? Jak mrtví? Co se jim stalo?" Vykřikl jsem. Daniel mi odpověděl: "Začala je vraždit nějaká nestvůra. Vypadá jako nějaký leguán, ale větší! A strašně řve! Viděl jsem už 5 lidí z města umírat! Vše vypuklo včera, při tom zemětřesení." "Do prdele!" Pronesl jsem hlasitě. Teď se musíme postarat o Setha. Podejte mi prosím nějakou desinfekci, ovaz a nějaké náplasti.
To be continued 

Manowar-King of Kings- Mix of games my video

11. ledna 2011 v 12:58 | Dr. Willard
Po delší době jsem opět tvořil. Tentokrát je to tvorba na několik her a to: Medievil, LoK Soul reaver, LoK Soul reaver 2, LoK Defiance a The Elder scrolls 4 Oblivion a hudba Manowar King of Kings. Jelikož jsem dlouho netvořil tak ani video není bůh ví jak světoborné, ale není špatné :-)

Sňatkový podvodník a kurevník Ricco DeSanto

9. ledna 2011 v 23:47 | Dr. Willard |  Povídky
(Jde o příběh který je inspirován mým řáděním ve hře The Sims 3)
Náš Kurevník se jmenuje Ricco DeSanto. Narodil se ve Španělsku, ale již jako dítě byl převezen do Guntonu. Již jako puberťák byl pověstný svým děvkařením. Holky totiž vždy letěly na jeho snědou pleť, husté vlasy a zelené oči. Každé zlomil srdce. Ani v dospělosti se náš kamarád DeSanto nezměnil. Jeho první obětí se stala Kornelie Gothová, která kvůli DeSantovi opustila manžela. Ricco si ji vzal, ale o něco později Kornelie zestárla a zemřela. DeSanto shrábl 2000000 simleonů. O něco později se seznámil s Megan Guerin, bohatou starší vdovou která měla na kontě téměř 6000000. DeSanto využil situace a docílil toho, že se do něj Megan zamilovala. Ovšem, jednoho krásného večera, kdy se s ní vášnivě pomiloval, tak počkal až usne a vytuneloval jí trezor kde byly peníze. Megan neměla důkazy, a tudíž jej nemohla žalovat. Megan spáchala sebevraždu. DeSanto ovšem neskončil. Po Smrti Viléma Sirsche (známá rocková hvězd, děvkař a spisovatel) a začal dělat do Holly Sirschové, vdovy. Holly mu jako každá jiná neodolala a nastěhovala si ho do sídla, které ji zůstalo po manželovi. S Holly vydržel měsíc. Po měsíci udělal to samé co Megan. Ovšem Holly měla své peníze v bance, tudíž musel DeSanto použít kreditní kartu. Ovšem, důkazy chyběly, a DeSanto zmizel. Ani ne za týden se nastěhoval k Lise Lovesword. Ovšem, netušil že je Lisa Hollyina kamarádka. Podařilo se mu sice Lisu okrást, ovšem ne na dlouho. jednoho krásného dne se tyto dvě kamarádky na DeSantu domluvily, a unesli jej z jeho nového sídla. DeSanto byl uvězněn v bazénu v Sídle Sirschů. Holly a Lisa jej zabily, a sebrali mu kreditku z které později vyždímaly všechny ukardené peníze. Holly i přes svou povahu ovšem neodolala myšlence o větších penězích. Ještě tu samou noc zavraždila Lisu, a veškeré peníze si nechala. Po této události spálila Sídlo Sirschů a odešla z města a nikdo jí zde již nikdy neviděl. Lisino nělo nebylo nalezeno, ale Holly ví kam jej ukryla....Stačí pořádně prozkoumat nebezpečné katakomby na starém hřbitově...

Tak co? Líbil se vám příběh alespoň trochu?

Jak to bude s Dark Majesty???

6. ledna 2011 v 14:46 | Dr. Willard
Pokud posloucháte můj pořad, zajisté víte, že v rádiu nastala nějaká zrada, protože kdykoli začne můj pořad, jede tam stále startovací díl. Dnes by mělo vše jet normálně, ovšem nic neslibuji. Pokud to normálně nepůjde tak se bude muset celé vysílání předělat. Takže uvidíme. Jinak vše by mělo začít v 17:00

Dark majesty v úterý!

2. ledna 2011 v 23:23 | Dr. Willard
Pro všechny kdo máte rádi můj pořad, tak upozorňuji že další díl bude v úterý a tentokrát bude v pořádku vysílání. Již vše najelo do normálu. Takže od 17:00 začínám.