Duben 2011

pozastavuji na..

19. dubna 2011 v 18:03 | Dr. Willard
JE MI TO LÍTO LIDIČKY, ALE POZASTAVUJI ZŘEJMĚ NA HODNĚ DLOUHOU DOBU. V RÁDIU MÁME MOMENTÁLNĚ FRMOL, TAKŽE BYCH BLOG NESTÍHAL. UVIDÍME ČASEM JESTLI SE VRÁTÍM.

Perný den

9. dubna 2011 v 17:13 | Dr. Willard |  Moje kecy
Uff fíha to byl zase den. Teda řeknu vám lidičky, tolik recenzí jsem za poslední rok ještě v jednom dni nepsal. Každopádně bude opět co ke čtení. pro vás asi nejznámější bude i recenze na Avril Lavigne a její nejnovější cd. Ne zrovna pozitivní, ovšem již záleží na vás zda-li se vám její nové cd bude líbit. no a samozřejmě další a další, ovšem spíše neznámé kapely, ovšem samá cizina :D no ale zítra bude pro změnu den českých kapel. Každopádně, až to vyjde tak hodím linky. zatím se tu mějte a nezlobtě :D

Pořad Dark Majesty

6. dubna 2011 v 10:16 | Dr. Willard |  Hudba
Tak konečně mám pro vás uspokojivé informace. Sice jsem to sem měl dát již před nějakým časem, ovšem nebyl na to čas. Jsem tak trošku vytíženej člověk heh. A když už se dostanu k compu tak nemám na blog čas. V poslední době totiž dosti zanedbávám i recenze, rozhovory a takové věci. Doufám, že si teď někdy na blog najdu čas. No ovšem k tomu pořadu. Před nedávnem jsem začal dělat na našem rádiu Gotjic- Dark channel pořad jménem Dark Majesty. Tento pořad dělal ze začátku docela problémy nechtěl najíždět, nebo se stále opakoval první díl. nyní je již vše OK, a pořad tedy běží každé úterý a čtvrtek.
Út-17:00- 18:00
čt- 17:00-18:00 (repríza)
Takže pokud tedy jste přívrženci metalové a rockové hudby, určitě poslouchejte tento pořad moderovaný mnou :-)