Leden 2012

O mě. životopis

21. ledna 2012 v 15:53 | Dr. Willard |  Něco o mě
Tak a je tu ten již slíbený článek. Předem se omlouvám za neaktivitu, ale jak jsem již říkal, měl jsem opravdu ale opravdu rušný týden. Měl jsem praxi a hned po praxi ještě brigádu na jiném nejmenovaném pracovišti. Takže nebyl čas. Ale konec diskuze a výmluv, tady je ten článek

Jméno: Vilém Sirsch
Přezdívky: Dr. Willard, Umbra a další ale ty již nejsou tak důležité
Datum narození: 21. 11. 1995
Místo narození: Mladá Boleslav, středočeský kraj
Bydliště: Již od narození žiji V Bělé pod Bezdězem, ale tím bych se příliš nechlubil
Škola: ISŠ Na Karmeli- Mladá boleslav
Pracoviště: Interspar (zbytečná Praxe), Restaurace U Koníčka (Brigáda)
Rodinný stav: Zadaný
Znamení: pokud něco jsem tak Štír
Co miluji: kávu, hudbu, dobrou společnost
Co nenávidím: zbytečné řeči a lidskou tupost
Oblíbené hudební styly: rock a metal. Rock miluju a z metalu mám rád to nejtvrdší. Střed neuznávám.
Oblíbené televizní programy: Co bych vám k tomu řekl. Na tv se nekoukám asi tři roky takže ani nevím co tam je za programy :D

Místa kde jsem působil nebo působím
Internetové sítě:
Začal jsem přímo na tomto blogu ale působil jsem i na jiných místech.
Dark Radio Gothic- zde jsem psal o různých kapelách, jezdil po jejich vystoupeních, fotil a psal dojmy. Dále jsem také moderoval pořad zvaný Dark Majesty. Mé působení ovšem netrvalo moc dlouho.
BeatZone- společně rádiem
Rockmag- na rockmag jsem psal také přes rádio, ale psal jsem recenze i mimo. Zde již také nepůsobím
www.tombs.blog.cz- na tomto blogu jsem psal články někdy v roce 2009 ale nic netrvá věčně
Kapely:
Nightlock (2008 asi tři měsíce) jako klávesák- cover Nightwish
The Living Death (2008- 2010) střídavě jako basák a zpěvák. O zpěv jsme se střídali dle možností- thrash metal (vlastní)
Rod (2011 asi tři měsíce) zpěv (řev)- black metal (vlastní)
Undroši (2011 dva měsíce) bicí- Underground (převzaté PPU + vlastní)
Six (2011 tři měsíce) zpěv- rock (vlastní tvorba)
dále jeden nepojmenovaný spolek který měl opět trvání pár dní :D bicí a zpěv- rock
The Heretics Group (2011 půl roku) zpěv- rock (převzaté + vlastní)
Momentálně se chystá nová kapela, která snad bude mít delšího trvání¨

Nyní závislosti :D :
Jsem opravdu hodně závislý na hudbě ale bohužel to není má jediná závislost
Jsem dost silný kuřák a ne a ne s tím přestat :D vykouřím 20 i víc za jeden den. Když jsme někde v kuřácké společnosti tak dvě krabičky stíhám s přehledem.
Dost ulítávám také na kafi ale pořád si myslím že je lepší kouřit a pít kávu než chlastat a brát drogy.

No to by bylo asi tak všechno. A teď přijde ta fotografie :D nelekněte se.

Kámoš Jednorožec

16. ledna 2012 v 18:47 | Dr. Willard
A ještě jeden kraťoulinkej článeček pro Jednorožce. Tím jednorožcem myslím všechny, kdo mi posíláte na blog reklamy na ten váš věšteckej blog. Nepřeji si žádné reklamy, a rozhodně ne reklamy na weby o zhovadilostech, které nabízí váš web. Celé je to dosti pofidérní, jelikož hrajeme na náhodu. položte jednorožci otázku tak, aby mohla být odpověď ano ne. takže když položím jednorožci dvakrát stejnou otázku, tak je mi jasné že je 50ti procentní šance že bude odpověď pokaždé jiná. TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU. JIŽ MI NEPOSÍLEJTE VAŠE REKLAMY, JÁ O NĚ NESTOJÍM. OBJEVÍ SE TU JEŠTĚ JEDEN JEDINEJ KOMENTÁŘ A NAHLÁSÍM VÁS ADMINISTRÁTOROVI BLOG.CZ!

Omlouvám se

16. ledna 2012 v 18:18 | Dr. Willard |  Omluvy za nepřítomnost atd.
Tak se vám moc omlouvám, článek tu nepřibyl. o víkendu jsem byl pryč, a tento týden to také nepůjde, jelikož mám praxi a to jsem mimo domov. Takže o víkendu se na to snad vrhnu. Nebojte, nejde o planné výmluvy, ale o holou skutečnost. ZKURVENEJ INTERSPAR!

Ještě dnes!

14. ledna 2012 v 12:08 | Dr. Willard
Tak ještě dnes nebo možná zítra, ještě nevím, ale každpopádně chystám článek což bude něco jako můj životopis zkrátka informace o mě. Prozradím vám na sebe úplně všechno a bude k tomu i foto. Takže, je se na co těšit.

Alena & Milan Laub- Breaking The Law (Doro cover)

12. ledna 2012 v 13:00 | Dr. Willard
A opět je tu jedna taková docela pěkná interpetace světoznámé skladby Breaking the Law. Tentokrát od mých přátel Aleny a Milana Laubových. Video je z roku 2008, music klub Koule BpB a byli zde jako hosté kapely The Heretics Group Přeji příjemný poslech.

Nekonečný Příběh 3

11. ledna 2012 v 15:30 | Dr. Willard and friends |  Nekonečný příběh

A je to tu. Další nekonečný příběh. Myslím si, že to tu celkem dlouho nebylo a také bychom mohli zavzpomínat na starou dobrou Laru Croft na kterou již většina z nás zanevřela :) Takže začínáme :)

NEKONEČNÝ PŘÍBĚH 3

Vše to začalo na koncertě světoznámé skupiny The Rolling Stones. Naše milovaná Lara stála zrovna v první řadě a pořádně to rozjížděla. Lístky na tento koncert byl dárek od Alistera a Zipa. Winston se opil, takže zapomněl na to, že má lara narozky a i na to, že jsou zrovna nedaleko jeího bydliště dnes Rolling Stones.
(můžete volně pokračovat :) )

Dr. Willard v akci

10. ledna 2012 v 21:22 | Dr. Willard |  Koncerty a Hudební festivaly
Možná už víte že jsem bubeník. Ovšem dva bubeníci na jedné akci ještě k tomu všemu akci kterou pořádá škola jste asi ještě neviděli :D Jedná se o záběry z vyřazení devátých ročníků z naší školy. Zde je menší video. Já hraji na bicí více v předu a na druhé bicí hraje kamarád kterého jsem si přizval jako spoluhráče. Dr. Willard (Vilém Sirsch) a Ondra Riňák. Přeji příjemnou zábavu a předem děkuji za každý váš komentář.

Jaký máte názor na Vánoce?

10. ledna 2012 v 19:36 | Dr. Willard
Tak je tu taková menší anketka. Jaký je váš názor na vánoce. Klikni i okomentuj. Váš názor mě opravdu zajímá. Já osobně jsem začal svátky nenávidět. Lidi se chovají jako idioti, snaží se nakoupit co nejvíc, a vůbec si neuvědomují že svátky jsou alespoň pro nás neznabohy svítky o klidu a odpočinku. Ve škole vás učitelé nutí vyprávět o tom, jak jste prožili vánoce a když už to takhle slyšíte desátým rokem, tak už to docela unauje. No ale každopádně komentujte.
Zde malý bonus. Takový roztomilý obrázek který mne opravdu pobavil :D mimochodem další téma. Češi si z našich ČESKÝCH vánoc udělali hnusný, kýčovitý přeameričtěný svátek. Stačí se porozhlédnout po ulici. Všude samá VYKURVENÁ kometa či hvězda. humus! a teď ten obrázek :D

Tak přeci jen

9. ledna 2012 v 23:20 | Dr. Willard |  Novinky
Tak přeci jen. Jak si můžete povšimnout, je tu lehounce pozměněný dess. Takže se nakonec možná dočkáte nějakého mého výmyslu který časem splácám :D zatím to vypadá tak jak vidíte neboli :

Tajemná žena z MHD

8. ledna 2012 v 15:00 | Dr. Willard
Předem než začnu psát, dovolte mi pár slov. Následující příběh je sice pravdivý, ale možná tomu sami nebudete věřit. Já tomu nejdříve také nechtěl věřit. Jenže se to stalo. V tu chvíli jsem si skutečně připadal jako v nějakém béčkovém hororu. Jenže nešlo o smyšlený horor, byl jsem opravdu tam a věci kolem mě se děly. Takže věřte nebo nevěřte, nechám to na vás.

chystám se něco napsat

8. ledna 2012 v 14:03 | Dr. Willard |  Ostatní
Áno již podle názvu článku jste určitě pochopili že budu zase psát nový příběh. Tentokrát jde o povídku která je na 100% pravdivá, i když to tak možná vypadat nebude. Jde o mou vlastní příhodu. Měla by se tu objevit ještě dnes. Takže se určitě máte na co těšit. Dr. Willard

Obnovení blogu zahájeno!

7. ledna 2012 v 22:32 | Dr. Willard |  Novinky
Tak vás tu zase vítám moji přátelé a také přátelé tohoto blogu. Jelikož se mi po tomto blogu tak trochu zastesklo, tak jsem se rozhodl jej opět obnovit. Zajisté jste si stačili povšimnout, že je tu disign který je v základní nabídce disignů na blogu. Hned vám povím proč jsem nedělal vlastní. Já tak trochu i dělal, ale furt se mi to nějak nezdálo a tak jsem se rozhodl pro tuto variantu. Nikdy jsem nebyl příliš zdatným disignerem, a tak jsem také témšř na 100 % rozhodnut, že žádné disigny již tvořit nebudu :D Tento disign tu nejspíš už zůstane.

Dále si nešlo nepovšimnout toho, že většina mých SB též přestala dělat blog. No ale co se dá dělat, život jde dál.

Nyní následuje pár bodů na téma, co se změnilo u mě:
→ Nevím co se se mnou stalo, ale z metalo jsem z ničeho nic přešel na rock. Nejprve to pomalo odcházelo a pak se to stalo. Nastoupil jsem k jedné místní rockové kapele, začal doma svičit rockové písně všeho druhu a na metal najednou nějak nezbyl čas. Ale samozřejmě že si ho občas ještě poslechnu, ale nějak na to nezbývá čas.
→ Nejen že hraju na bicí, ale začal jsem i zpívat a čas od času zalezu i ke klavíru a kytaře. Hudba mě ztrhává stále víc a víc i přes to, že postrádám čas.
→ S kamarádem zakládáme novou kapelu jelikož jsem byl donucen k odchodu od kapely The Heretics Group. Kámoš který v kapele hrál není svině a tak mě v tom nenechal.
→ Dále je tu menší novina ohledně školy. Již (KONEČNĚ!) nejsem žákem základní školy ale již žákem integrované střední na karmeli. Třída je zde dobrá, učitelé až na pár výjimek také ale je tu spousta spousta změn kolem mě ale to je jen má věc! muhahá :D
→ A dále důvody proč jsem se k blogu opět vrátil:
- začalo se mi tak trochu stýskat po určitých záležitostech kolem blogu
- už je tu zase pár věcí o kterých by se dalo psát
- tak nějak když jsem doma tak se nudím a myslím si, že pokud se mi podaří blog zase dostat někam tam, kde byl, tak by to mohla být i dobrá zabijárna času
ale důvodů je mnoho a mnoho a mnoho!

Dále bych vám chtěl všem poděkovat za každou vaši návštěvu a komentář :) Děkuju a těším se na vás! Snad se do toho blogování zase brzy dostanu na 100 %